Wyjątkowe chwile z Piccolo

Tagi:

Twoje Dziecko jest wyjątkowe! Jest wiele okazji, które zasługują na to, aby poczuło się docenione i szczęśliwe. Maj nierozerwalnie kojarzy się nam przede wszystkim z wiosną, majówkami i pełnymi wzruszeń uroczystościami komunijnymi. Pierwsza Komunia to ważne wydarzenie rodzinne i doskonała okazja do spędzenia czasu we wspólnym gronie – radosnej, wspólnej celebracji jednej z najważniejszych chwil w życiu dziecka. Wyjątkowość tego dnia podkreślą owocowe napoje musujące Piccolo.

Każda dziewczynka marzy, aby w tym szczególnym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo. Dla każdego dziecka jest to nie tylko czas uroczystego wyczekiwania i skrupulatnych przygotowań, ale także wspólne chwile radości. Pokażmy naszemu dziecku, jak bardzo je kochamy i jak bardzo jesteśmy z niego dumni. Niecodziennej oprawy, temu pełnemu radości wydarzeniu, nadadzą napoje musujące Piccolo.

Zestaw „Mała Miss” to doskonała propozycja upominku dla dziewczynek, które uwielbiają być rozpieszczane przez najbliższych. Tylko teraz – w zestawie „Mała Miss” z brzoskwiniowym lub truskawkowym Piccolo, perfumy Chupa Chups Love Trap o delikatnym, dziewczęcym zapachu dostaniesz w prezencie! Kosmetyk dostępny jest w czterech delikatnych, dziewczęcych zapachach: Sensual Heaven, Hot Pink, Divie Paradise i Exotic Kiss.

Tę wyjątkową ofertę znajdziesz w wybranych sklepach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu