Treecon V902 – profesjonalne narzędzie w biznesie

Wykorzystanie telefonu komórkowego jako jednego z podstawowych narzędzi komunikacyjnych w pracy chyba już nikogo nie dziwi. Dzwonimy codzienne do klientów, do kolegów z pracy, do dostawców, urzędów, na lotnisko itd. Komórka staje się naszym nieodłącznym przyjacielem, a zaufany kompan w biznesie to wartość nieoceniona. Marka Treecon wypuściła na rynek telefon V902, który raczej nie umknie uwadze profesjonalistów wyznających zasadę, że czas to pieniądz i poszukujących telefonów funkcjonalnych.

Gdybyśmy zapytali menadżera zarządzającego zespołem ludzi, koordynującego kilka projektów, odbywającego częste podróże służbowe w jakie funkcje zaopatrzony jest jego telefon zapewne odpowie, że ma dostęp do Internetu, do swojej skrzynki mailowej. Korzysta z kalendarza, notatnika, czasami dyktafonu. Wybrał model z ekranem dotykowym, bo ułatwia odpisywanie na maile, wysyłanie smsów i zapewnia szybki dostęp do książki kontaktów. Powyższy opis niemalże idealnie pasuje do modelu telefonu V902 z tą tylko różnicą, że ten aparat posiada zdecydowanie więcej funkcji, które ułatwią życie każdemu rekinowi biznesu.

Treecon V902 zapewnia nowy wymiar komunikacji. Oprócz powszechnie znanych i używanych form łączności typu rozmowa telefoniczna czy wysyłanie smsów V902 obsługuje wszystkie dostępne komunikatory. Gadu gadu czy Skype staje się coraz chętniej używanym narzędziem w komunikacji biznesowej. Od tej pory szybkie przekazywanie informacji czy dyspozycji swoim współpracownikom staje się jeszcze prostsze. Dodatkowo zyskujemy na czasie, jeśli zawiedzie nas jeden typ komunikacji mamy w zanadrzu kilka alternatywnych rozwiązań, co w biznesie czasami oznacza pozycję o krok przed konkurencją. Możliwość korzystania z komunikatorów idzie w parze z kolejnymi parametrami tego telefonu. Oprócz dużego dotykowego ekranu model V902 posiada rozsuwaną klawiatura QWERTY oraz odchylany ekran. Obie funkcje zapewniają komfort użytkowania telefonu zwłaszcza podczas częstego wysyłania maili czy innych wiadomości tekstowych.

Ciekawą cechą tego modelu V902 jest również interaktywne menu podzielone na 6 ekranów, co z kolei zapewnia szybki dostęp do interesujących nas funkcji. Profesjonalistów spędzających całe dnie na telefonie z pewnością przekona do tego aparatu opcja Dual SIM, która raz na zawsze uwalnia od drugiego prywatnego telefonu. Dzięki dodatkowo wbudowanemu slotowi SIM telefon obsługuje dwie karty jednocześnie. Tak więc ludzie biznesu, którzy niemalże nie rozstają się ze swoim telefonem służbowym nie muszą się już martwić, że mogą przegapić ważną wiadomości w życiu prywatnym. Model V902 zapewnia symultaniczny wgląd zarówno do kontaktów służbowych jak i osobistych.

Oczywistym parametrem tego modelu jest Internet Wifi wraz z przeglądarką Opera Mini, gwarantująca stały dostęp do stron www. Odbywających częste delegacje ucieszy zainstalowany w telefonie odbiornik telewizji analogowej, radio oraz obsługa mp3.

Aparat V902 może z powodzeniem służyć podczas długich negocjacji handlowych. Bateria pozwala na 200 minut rozmowy przy maksymalnym czasie czuwania 260 godzin.

Model Treecona spełnia wszelkie kryteria by móc dołączyć do nowoczesnych gadżetów niezbędnych każdemu biznesmenowi. Przykuwa uwagę designerskim kształtem, jest wygodny i skuteczny. Stanowi bardzo reprezentacyjne dopełnienie warsztatu każdego profesjonalisty. Więcej informacji na temat modelu V902 dostępne na stronie: http://treecon.pl/tel_5_dane.

źródło/autor: Treecon

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu