Treecon V200 – praktyczne funkcje w małym rozmiarze

Czy zniechęcają Cię telefony ze zbyt skomplikowanym menu? Szukasz modelu prostego w użyciu, ale funkcjonalnego? Marka Treecon słynąca z stosowania zaawansowanych technologii pomyślała również o użytkownikach nieco mniej wymagających, włączając do swojej oferty model V200.

Aparat V200 zdecydowanie zadowoli wszystkich, którzy na co dzień używają jedynie standardowych funkcji telefonu. Nie oznacza to jednak, że V200 nie kryje sobie kilku miłych niespodzianek. Ten lekki i mały aparat docenią użytkownicy esteci, dla których wygląd aparatu ma znaczenie. Model dostępny jest w trzech kolorach: białym czarnym i pomarańczowym. Jak każdy z telefonów Treecon również V200 zaskakuje funkcją Dual SIM. Dzięki temu udogodnieniu użytkownik może korzystać z dwóch kart sim w tym samym czasie, np. firmowej i prywatnej czy też różnych operatorów telefonii komórkowej.

Oprócz nowoczesnego designu V200 zachęca prostym i intuicyjnym menu przez co wysyłanie smsów czy wyszukiwanie kontaktów w książce telefonicznej staje się przyjemnością a nie udręką. Telefon standardowo wyposażony jest w radio, odtwarzacz mp4, kamerę i aparat.

Dla tych użytkowników, którzy lubią korzystać z telefonu dla zabicia czasu np. w podróży czy w kolejce do lekarza Treecon zainstalował w V200 odtwarzacz plików video i kilka ciekawych gier. Ten nieskomplikowany i designerski model można już nabyć za sugerowaną cenę detaliczną 218 złotych. Nabywców zachęca także dwuletnia gwarancja producenta. Więcej informacji na temat modelu V200: http://treecon.pl/tel_2_prezentacja.

źródło/autor: Treecon

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu