Startuje nowy portal. AleKiedy.pl czyli wszystko w jednym miejscu

Ale kiedy? Ale gdzie? Jak często myśląc o wieczornym wyjściu zadajemy sobie takie pytanie? W odpowiedzi powstało AleKiedy.pl, pierwszy w Polsce portal kulturalno- rozrywkowy, w którym każdy znajdzie interesujące go wydarzenie. Start portalu już 17 maja 2010 r.

AleKiedy.pl to odpowiedz na pytania wszystkich, którzy szukają i chcą znaleźć informacje o wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych na terenie całej Polski oraz tych, którzy bezpośrednio te imprezy organizują. Jako pierwszy ogólnopolski portal kulturalno-rozrywkowy umożliwia Internautom dotarcie do pełnych i 100% wiarygodnych informacji na temat interesujących wydarzeń i możliwości spędzania wolnego czasu.

Na AleKiedy.pl nie będzie reklam ani denerwującego SPAMU. Każdy użytkownik ma możliwość bardzo precyzyjnego wyboru kategorii zainteresowań i będzie otrzymywać tylko chciane i zamówione informacje. Co więcej na AleKiedy.pl użytkownicy znajdą atrakcyjne rabaty, promocje i wyjątkowe oferty przygotowane przez organizatorów imprez. Hot Deals – bo tak nazywa się ta usługa – będzie dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

„ Postanowiliśmy stworzyć portal, którego sami chcielibyśmy być użytkownikami. Każdy z nas szuka bowiem informacji, jak i gdzie spędzić czas zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, a jak wiemy o takie informacje nie jest łatwo. Nasz portal to propozycja dla wszystkich – od szukających po organizujących wydarzenia, chcących odnaleźć się na kulturalnej mapie Polski” – mówi Sławomir Czuż, prezes zarządu AleKiedy.pl.

Od pomysłu do realizacji minęło niespełna 3 lata. Pomysłodawcy od początku chcieli aby platforma AleKiedy.pl oparta była na profesjonalnych rozwiązaniach technicznych.

Twórcy portalu zapewniają, że portal jest wyjątkowy, gdyż w naturalny i korzystny dla wszystkich sposób łączy społeczność internautów ze światem biznesu. Internauci będą mogli zamieszczać opinie, komentarze, zdawać relację z wydarzeń, imprez, w których brali udział. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mogą zamieszczać informacje o swoich imprezach. Ważnym punktem jest również możliwość oceniania oraz polecania miejsc wartych uwagi.

Więcej informacji i pasjonujące wydarzenia odnaleźć można na www.alekiedy.pl już od 17 maja.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu