Przejdź do treści

SI-Consulting Złotym Partnerem SAP

SI-Consulting S.A. po trzech latach działalności uzyskało w marcu b.r. status Złotego Partnera SAP przyznawanego w ramach programu SAP PartnerEdge.

Tym samym spółka z Wrocławia dołączyła do elity firm konsultingowych SAP, których marka i kultura organizacyjna spełniają najwyższe standardy wyznaczane przez lidera na rynku producentów zintegrowanych systemów informatycznych.

Program SAP PartnerEdge kierowany jest do autoryzowanych Partnerów SAP. Złoty tytuł przyznawany jest firmom, które wyróżniają się szerokimi kompetencjami, efektywnością we wprowadzaniu innowacji SAP na rynek MŚP, ofertą własnych rozwiązań opartych na produktach SAP Business All-In-One a także odpowiednio wysokim poziomem sprzedaży licencji oprogramowania SAP. W Polsce status SAP Gold przysługuje jedynie 5 Partnerom (w tym Si-Consulting) spośród 14 uczestniczących w programie.*

„Przyznanie statusu Gold Partnera jest docenieniem zaangażowania SI-Consulting S.A. na polu rozwoju rynku SAP w Polsce. Mam tu na myśli niezłomne dążenie do wypracowania nowej jakości usług doradczych i przejrzystych reguł współpracy z klientami i partnerami. Doceniliśmy tę firmę za udowodnioną umiejętność optymalnego dopasowania oferty do potrzeb klientów i zapewnienie stabilnego zespołu, składającego się z wysokiej klasy specjalistów wdrożeniowych i serwisowych, co w czasach spowolnienia koniunkturalnego jest olbrzymią wartością dla naszych klientów” – powiedział Paweł Jędrusik – Dyrektor Sprzedaży na rynek SMB w SAP Polska.

Dzięki Złotemu Statusowi, SI-Consulting S.A. może zaoferować licencje na oprogramowanie SAP na preferencyjnych warunkach, niedostępnych dla Partnerów o niższym statusie.

źródło/autor: SI-Consulting