Nowy członek Zarządu Fortis Banku Polska

Do Zarządu Fortis Banku Polska dołączy Marta Oracz – zdecydowała w trakcie dzisiejszego posiedzenia Rada Nadzorcza banku. Rada powołała jednocześnie Zarząd Fortis Banku Polska w dotychczasowym składzie na kolejną 5-letnią kadencję.

Rada Nadzorcza powołała dzisiaj Martę Oracz, dyrektor Pionu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w Fortis Banku Polska na członka Zarządu Fortis Banku Polska. Marta Oracz związana jest z bankiem od 8 lat; funkcję członka Zarządu będzie pełniła od 1 czerwca tego roku do końca bieżącej pięcioletniej kadencji.

Zgodnie z dzisiejszymi decyzjami, w składzie Zarządu, który Rada powołała na kolejną kadencję zasiądą również tak jak dotychczas: Alexander Paklons, Jan Bujak, Frederic Amoudru, Jean-Luc Deguel, Jacek Obłękowski, Jaromir Pelczarski, Michel Thebault, Philippe Van Hellemont.

Marta Oracz jest absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (1992) oraz studiów Master of Business Administration (MBA) na Uniwersytecie Teeside w Wielkiej Brytanii i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (1997), a także studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim (2003) i licznych szkoleń z zarządzania kadrami. Od początku swojej kariery zawodowej (1992) związana jest z Fortis Bankiem Polska SA (dawniej Pierwszym Polsko-Amerykańskim Bankiem SA). Od lutego 1996 pełni funkcję Dyrektora Pionu Zarządzania Kapitałem Ludzkim odpowiedzialnego za całość obszaru zarządzania kapitałem ludzkim w Banku. Zrealizowała wiele kompleksowych projektów w tym zakresie oraz budowała wizerunek Banku jako najlepszego pracodawcy na rynku finansowym w Polsce potwierdzony wieloma nagrodami. Marta Oracz jest Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami (PSZK) oraz zasiada w Radzie Nadzorczej Fortis Foundation Polska.

źródło/autor: Fortis Bank

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu