Niezapomniana noc z Martini Rosato i gorące przyjęcie Melanie Fiony w Polsce

Kanadyjska artystka Melanie Fiona, której przebój „Monday Morning” szturmuje obecnie światowe listy przebojów, dała się poznać polskiej publiczności jako prawdziwy wulkan energii. Podczas pierwszego koncertu w kraju, który odbył się 22 kwietnia w nastrojowych wnętrzach Muzeum Geologicznego w Warszawie, Melanie Fiona z zespołem zagrała świetny koncert, którym porwała na parkiet towarzyską śmietankę stolicy. Pomysłodawcą i sponsorem niezwykłego muzycznego wieczoru było MARTINI®.

Premierowy występ artystki w naszym kraju wiąże się z promocją Martini Rosato – jednego z czterech wermutów z portfolio MARTINI®. Dlatego czwartkowa impreza odbyła się pod hasłem kampanii – „la Vie en Rosato”. To także tytuł utworu Edith Piaf przypomniany przez Melanie Fionę, która wykonała jego współczesną wersję znaną właśnie z reklamy Martini Rosato. Podczas koncertu zabrzmiały także inne hity artystki, zaskoczyła publiczność m.in. nastrojową wersją „Monday Morning”.

Tym występem Melanie Fiona udowodniła, że jest prawdziwym scenicznym żywiołem i obdarzoną niezwykłym głosem artystką, która naprawdę kocha to co robi i zaraża publiczność pozytywną energią. Pod sceną do późna bawili się znani aktorzy, przedstawiciele mediów i specjalni goście MARTINI®. Gorące przyjęcie Melanie Fiony, które zgotowała jej warszawska publiczność, to także zasługa udanych supportów. Przed gwiazdą wieczoru zagrał najnowszy projekt Marka Kościkiewicza Stereo Air oraz Nick Sinclair.

W pięknych jasnych wnętrzach Muzeum Geologicznego goście specjalnego wieczoru „la Vie en Rosato” mieli także okazję spróbować aromatycznych drinków na bazie Martini serwowanych przez doświadczonych barmanów.

Bądź odpowiedzialny – piłeś, nie prowadź!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu