Galeria Kameleon – galeria rozwoju

W sieci otwarta została Galeria Kameleon – miejsce, którego zadaniem jest prezentacja ciekawych i oryginalnych szkoleń o charakterze pozabiznesowym. Celem galerii jest wykreowanie mody na rozwój, a także ułatwienie sprzedaży ofert z często bardzo niszowych kategorii.

Szkolenia prezentowane w Galerii Kameleon dają szansę na rozwój w wielu kierunkach – nawet takich o których być może wiele osób jeszcze nie wie, że istnieją. Galeria ma na celu prezentowanie ciekawej oferty szkoleń, kursów, warsztatów, które mogą „zadziwić” i „porwać” potencjalnych uczestników – stąd też nazwa „galeria”.

Na internetowej platformie www.galeriakameleon.pl będzie można przyjrzeć się ofercie różnych firm szkoleniowych oraz trenerów i wybrać coś dla siebie, swoich dzieci, rodziców czy dziadków.

– Wiemy, że ludzie decydują się na szkolenia z bardzo różnych powodów – mówi Paweł Cielecki, właściciel Galerii Kameleon – Zawsze jednak ma to związek z chęcią podniesienia swoich możliwości, kompetencji, czy umiejętności, zawsze motywem przewijającym się w tle jest chęć rozwoju i zmiany. Ludzie szukają nowych wyzwań. Galeria Kameleon jest pierwszym tego typu serwisem działającym w segmencie szkoleń pozabiznesowych, kreatywnych, rozwojowych czy sportowych. Jest platformą dedykowaną nie tylko osobom szukającym możliwości rozwoju. Jest również narzędziem, dzięki któremu firmy szkoleniowe oraz trenerzy będą mogli efektywnie zaprezentować swoją ofertę w celu pozyskania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży – podkreśla Paweł Cielecki.

Galeria Kameleon jest platformą dedykowaną nie tylko osobom szukającym możliwości rozwoju. Jest też miejscem przyjaznym dla firm oraz trenerów, którzy za pomocą narzędzi przygotowanych w serwisie, mogą efektywnie zaprezentować swoją ofertę.

Do końca lipca 2010 roku, czyli przez pierwsze trzy miesiące działania Galerii Kameleon korzystanie z możliwości, jakie daje platforma do prezentowania swoich szkoleń jest bezpłatne. – Zapraszamy wszystkie firmy, instytucje oraz trenerów do zaistnienia w tym oryginalnym miejscu w sieci – podkreśla właściciel Galerii Kameleon.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

źródło/autor: Enter PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu