Anti–Tabac, Pachnąca Szafa wprowadza na rynek nową linię zapachową do zadań specjalnych

Palisz? Przebywasz z osobami, które palą tytoń? Przeszkadza Ci dym tytoniowy i nie wiesz jak się go pozbyć ze swojego otoczenia? Specjalnie z myślą o Tobie, Pachnąca Szafa, przygotowała nową linię zapachową Anti-Tabac, której zadaniem jest zneutralizowanie zapachu dymu tytoniowego i wypełnienie pomieszczenia przyjemną wonią.

Linia Anti-Tabac wyróżnia się ciekawą, przyciągającą uwagę, secesyjną grafiką, świeżym, długo utrzymującym przyjemnym zapachem, oraz bogatą gamą produktów. Specjalnie na potrzeby Pachnącej Szafy najlepsi specjaliści opracowali i testowali wyjątkową recepturę kompozycji zapachowej, która nie tylko skutecznie neutralizuje zapach nikotyny, ale utrzymuje się w pomieszczeniu przez długi czas.

W linii dostępnych jest 6 uzupełniających się „pachnących” produktów: dyfuzer, perfumy do pomieszczeń, perfumy do kominka, saszetka do szafy i samochodu, saszetka do popielniczki, świeca.

Perfumy do pomieszczeń, 50 ml – 14,99 PLN
Dają szybki efekt, dzięki wygodnej formie aplikacji. Rozpylone w pomieszczeniu natychmiast neutralizują zapach dymu, wypełniając je przyjemnym aromatem.

Dyfuzer, 50 ml – 19,99 PLN
Doskonałe uzupełnienie pozostałych produktów z linii. Dzięki ratanowym patyczkom zapach sączy się delikatnie i utrzymuje się przez długi czas, utrzymując poczucie świeżości.

Perfumy do kominka, 15 ml – 14,99 PLN
Bardzo wydajna i mocno stężona kompozycja. Wystarczy 10 kropli do kominka, aby uwolnić otoczenie od dymu tytoniowego i wypełnić je świeżą wonią.

Saszetka do szafy i samochodu, 5g – 3,99 PLN
Doskonała do powieszenia w szafie, gdzie odświeża przesiąknięte tytoniem ubrania, jak również do umieszczenia w samochodzie.

Saszetka do popielniczki , 10g – 2,49 PLN
Pachnący granulat do popielniczki, szybka i nowatorska recepta na stłumienie zapachu popiołu tytoniowego.

Świeca, 130g – 11,99 PLN
Wykonane ręcznie rustykalna świeca zapachowa, która paląc się tworzy atmosferę i neutralizuje zapach dymu, oraz wypełnia pomieszczenie długotrwałym zapachem.

Produkty z serii Anti-Tabac można nabyć w wybranych punktach Inmedio. Zapraszamy. Oddychaj Pachnąco!

źródło/autor: Pachnąca Szafa

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu