Solidna inwestycja w niepewnych czasach

W dobie zawirowań na rynkach finansowych i co za tym idzie ograniczenia liczby powstających inwestycji mieszkaniowych znalezienie dobrego projektu realizowanego przez godne zaufania firmy nie jest łatwe.

Kupno domu czy mieszkania to poważna decyzja. Potencjalny nabywca nawiązuje długoterminowe relacje nie tylko z bankiem udzielającym kredytu, ale także z inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Należy więc z rozwagą podchodzić do zagadnienia wyboru projektu, jak i realizujących go podmiotów. Jeśli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z daną instytucją bądź firmą, najlepszym świadectwem jakości są referencje, zrealizowane do tej pory projekty lub uznani partnerzy danego podmiotu.

Dobrym przykładem jest spółka AMB Group, która bazując na swoim 10-letnim doświadczeniu w biznesie (w obszarze budownictwa w zakresie wykończeń akustycznych sal kinowych, koncertowych i multimedialnych, projektowania ustrojów akustycznych oraz wykonawstwem w zakresie robót ogólnobudowlanych) przygotowała projekt „Lawendowe Ogrody”. Jest to osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położone na terenie 1,7 ha w Wilanowie Zawadach. Domy o powierzchni użytkowej 344m2 każdy staną na działkach liczących od 600 do 830m2. Posiadają one duży garaż na dwa samochody (ponad 40m2). Pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić już w drugiej połowie 2012 roku.

Doświadczenie firmy AMB Group docenili również strategiczni partnerzy projektu. Finansowanie Lawendowych Ogrodów zapewnił bank PKO BP, instytucja ciesząca się zaufaniem Polaków i wyróżniona przez członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich w VI Edycji Rankingu Banków Kredytujących Deweloperskie Projekty Mieszkaniowe. PKO Bank Polski w rankingu zyskał najwyższą łączną notę – 91 punktów na 100 możliwych do zdobycia.

Lawendowe Ogrody to kameralne osiedle spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to zarazem pewna inwestycja, którą ubezpiecza Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz.

Okres spowolnienia gospodarczego i spadek cen nieruchomości sprzyja okazyjnym zakupom. Decydując się na zakup nowego domu konsument powinien kierować się nie tylko ceną oferowanej inwestycji, ale także marką i rynkową pozycją instytucji, z którymi zawiera kontrakt. Projekt Lawendowe Ogrody to pewna lokata kapitału i odpowiednie miejsce dla osób, które cenią bezpieczeństwo i spokojną okolicę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu