Firma DCB nagrodzona Złotym Medalem MTP

Podczas ogólnopolskich targów Securex 2010 firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów – otrzymała Złoty Medal MTP dla najlepszego produktu eksponowanego podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagrodzona innowacyjna lampa kasjerska DeCoBa 1085 to rewolucyjne urządzenie pozwalające w 100% sprawdzić autentyczność banknotów i papierów wartościowych.

Złoty Medal MTP to prestiżowa nagroda, przyznawana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie już od 31 lat. To renomowane wyróżnienie cieszy się dużym uznaniem wystawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Zwycięska lampa kasjerska marki DeCoba to uniwersalne urządzenie w stosunku do wszystkich walut świata oraz prawie wszystkich zabezpieczeń banknotów. Potrafi wykazać autentyczność każdego banknotu bez względu na stosowane w nim zabezpieczenia.

Rozwiązanie to pozwala na niezawodne odkrycie zabezpieczeń banknotów w trakcie ich liczenia, dzięki czemu kasjer sprawniej obsługuje klienta. Światło padające z lampy zapewnia dyskretną pracę kasjera, przy jednoczesnym dbaniu o jego wzrok i stanowisko pracy. Uczestnicy obrotu gotówkowego mogą wyłapywać falsyfikaty w sposób bezstresowy dla klienta, co zwiększa jakość obsługi. Urządzenie to jest niezbędne w każdym sklepie oraz okienku bankowym.

„Cieszymy się, że nasz produkt został doceniony podczas tak ważnego dla nas spotkania branżowego. Uzyskany Złoty Medal potwierdza wysoką jakość naszej lampy kasjerskiej oraz potrzebę stosowania urządzenia, które pozwala ze 100% skutecznością zweryfikować autentyczność banknotów. Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji gotówkowych to podstawa w dzisiejszym świecie biznesu. Dzięki naszemu produktowi, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich uczestników obrotu gotówkowego. Przede wszystkim adresujemy naszą lampę do placówek handlowych, ponieważ większość sklepów jest niedostatecznie zabezpieczona w tym zakresie” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Wyróżniona lampa kasjerska została również doceniona podczas Targów Wyposażenia i Usług dla Handlu RetailShow 2010. Firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacje Handlu 2010” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla najlepszego produktu prezentowanego podczas imprezy.

źródło/autor: Orchidea PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu