Diallo: nowy operator w sieci VIA™ – Moje Doładowania

Sieć VIA™ – Moje Doładowania uruchomiła sprzedaż doładowań najnowszego operatora komórkowego Diallo. Dzięki temu w blisko 9500 punktów w całej Polsce: sieciach spożywczych, sklepach lokalnych i osiedlowych oraz na stacjach benzynowych można uzupełnić konta telefonów Diallo działających w systemie pre-paid.

W sieci VIA™ – Moje Doładowania można doładować telefony Diallo wykupując kartę o nominale 5, 20, 50 lub 100 zł (telekarta). Karty mają formę wydruku z terminala, na którym znajduje się indywidualny kod. W obu przypadkach doładowania można dokonać szybko i wygodnie, przy okazji zakupów lub tankowania paliwa.

VIA™ – Moje Doładowania oferuje najszerszy wachlarz doładowań telefonów komórkowych (26 marek operatorów telefonii mobilnej, LDC i VOiP) w placówkach handlowych w Polsce. Usługa dostępna jest w kasach sieci handlowych Polomarket, Bomi i Rast, wybranych sklepów Avans, Lewiatan, Społem, Intermarche, E.Leclerc i Sieci 34 oraz sklepach osiedlowych w całej Polsce oraz na stacjach benzynowych Lotos. Właścicielem VIA™ – Moje Doładowania jest Firma BillBird S.A., która oferuje także popularne usługi finansowe dostępne w placówkach handlowych: VIA™ – Moje Rachunki oraz VIA™ – Moje Przekazy. Liczba transakcji wpłat, doładowań i przekazów pieniężnych dokonywanych za pośrednictwem usług VIA™ przekracza 3 miliony miesięcznie.

Diallo to najnowsza oferta telefonii mobilnej na polskim rynku uruchomiona przez Telefonię DIALOG SA. Usługi Diallo kierowane są do klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno w modelu abonamentowym, jak i na kartę (pre-paid). Jako jedyny operator Diallo oferuje unikalną na rynku taryfę „Diallo Wspólny”, łączącą usługi głosowe w sieci telefonii stacjonarnej z ofertą sieci komórkowej.

źródło/autor: Star PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu