Amber Gold Sp. z o.o. Dom Składowy rozszerza współpracę z GRUPĄ CONCORDIA

Od kwietnia 2010 roku Amber Gold Sp. z o.o. Pierwszy Dom Składowy wprowadza do swojej oferty kolejny produkt przygotowany wspólnie z Wielkopolskim Towarzystwem Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych CONCORDIA CAPITAL SA: LOKATA W ZŁOTO PLUS UBEZPIECZENIE.

Każdy klient, który wybierze z oferty lokat Amber Gold właśnie tą lokatę, oprócz gwarantowanego zysku 10% w skali roku, otrzyma dodatkowo bezpłatnie indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie „Linia bezpieczeństwa” oferowane przez Grupę CONCORDIA, z sumą ubezpieczenia równą kwocie lokaty! Ubezpieczenie wykupowane jest na okres trwania lokaty. Klient sam wybiera uposażonych na wypadek śmierci. Co ważne klient otrzymuje indywidualnąpolisę ubezpieczeniową, którą CONCORDIA przesyła mu na wskazany adres korespondencyjny.

1 dom składowy, inwestycje alternatywne, lokata z ubezpieczeniem, lokaty w złoto, ubezpieczenie na życie

Dodatkowym atutem połączonego produktu Amber Gold i CONCORDI jest fakt, że w przypadku zajścia szkody na życiu Posiadacza lokaty, jego najbliżsi otrzymują nie tylko wpłacony kapitał plus zysk (10%) ale i sumę ubezpieczenia równą wpłaconemu kapitałowi.

Produkt polecany szczególnie tym, którzy chcą zabezpieczyć najbliższych.

Więcej szczegółów o nowym produkcie znajduje się pod poniższym linkiem:

http://www.ambergold.com.pl/pl/katalog/lokaty_i_inwestycje/Lokata_w_zloto_plus_ubezpieczenie

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu