Wystartowała nowa strona internetowa Noble Funds TFI

Noble Funds TFI S.A zaprezentowało swoją nową, interaktywną stronę internetową. Dzięki niej, Klienci zyskali możliwość lepszego poznania osób zarządzających ich funduszami oraz możliwość zakupu jednostek uczestnictwa w prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Strona dostępna jest pod adresem www.noblefunds.pl.

Podążając za najnowszymi trendami na rynku usług finansowych, Noble Funds TFI zwiększyło funkcjonalność swojej strony internetowej dodając wiele elementów multimedialnych oraz interaktywnych. Celem zmian było przybliżenie Klientom sylwetek osób zarządzających funduszami, umożliwienie nabywania jednostek uczestnictwa subfunduszy przez Internet oraz ułatwienie korzystania z zasobów portalu.

Strategia Noble Funds TFI zakłada, że jednym z najważniejszych czynników budowania prawidłowych relacji biznesowych jest zaufanie. Jest ono szczególnie ważne, w momencie, gdy pamięć o przyczynach ostatniego kryzysu finansowego jest wciąż żywa. Noble Funds TFI wychodzi z założenia, że każdy Klient ma prawo nie tylko znać osobę zarządzającą jego funduszem, lecz także wiedzieć, co dany doradca sądzi o bieżącej sytuacji na rynku. Wiedza ta daje Klientowi komfort oraz pewność, że jego pieniądze zarządzane są przez najlepszych profesjonalistów.

„Jesteśmy przekonani, że otwartość w komunikacji z Klientami jest podstawą w budowaniu trwałych i długoletnich relacji biznesowych. Dokonując zmian na naszej stronie, dążyliśmy do sytuacji, w której Klient zawsze będzie miał dostęp do kluczowych informacji dotyczących zarządzanych przez nas funduszy” – powiedział Mariusz Staniszewski, Prezes Noble Funds TFi S.A.

Nowa strona internetowa Noble Funds TFI została stworzona, aby umożliwić wygodną komunikację pomiędzy osobami zarządzającymi funduszami a Klientami. Klikając na zdjęcie zarządzającego lub na wybrany fundusz, uzyskujemy dostęp do najnowszych analiz, bieżących komentarzy i prognoz opracowanych przez wybranego doradcę inwestycyjnego. W każdym momencie, Klient może sprawdzić jakie są przesłanki decyzji podejmowanych przez zarządzających i zdecydować czy odczuwa pełen komfort powierzając mu swoje środki finansowe.

Strona otrzymała przejrzysty i nowoczesny layout, który ułatwia wykorzystanie nowych funkcjonalności, m. in. nabywania jednostek uczestnictwa funduszu bez wychodzenia z domu. Klientowi udostępniono szereg informacji dotyczących funduszy zarządzanych przez Noble Funds TFI, które w sposób łatwy i przejrzysty pomogą podjąć decyzję o inwestycji. Wybierając konkretny fundusz, Klient może skorzystać z wygodnej w użyciu zakładki, która umożliwia jego nabycie w trybie online.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony Noble Funds TFI pod adresem: www.noblefunds.pl

źródło/autor: Getin Noble Bank

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu