VideoBreak – alternatywa dla TV

Pakiety VideoBreak – nowy produkt reklamowy dostępny od kwietnia w ofercie Wirtualnej Polski – to alternatywa dla zatłoczonych telewizyjnych bloków reklamowych oraz wszechobecnego reklamowego clutteru.

Materiał wideo wyświetlany jest jako commercialbreak – mówi Daria Sóboczewska, Account Manager i Video Ad Manager w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski – a to gwarantuje komfortowy odbiór reklamy. Przekaz promocyjny klienta nie sąsiaduje z żadnymi innymi formami reklamowymi, ani treściami mogącymi konkurować o uwagę użytkownika. Odbiorca ma natomiast możliwość ponownego odtworzenia spotu reklamowego lub przejścia na kolejne strony portalu.

Materiał wideo prezentowany jako VideoBreak umieszczony jest w playerze o rozmiarach 750×450 pikseli. W pakietach VideoBreak możliwa jest emisja spotów reklamowych do 30 sekund. Minimalny pakiet obejmuje milion odsłon. Możliwe jest targetowanie emisji według parametrów demograficznych, takich jak płeć i/lub wiek.

Pakiety VideoBreak są rozliczane w modelu CPM, przy czym raport końcowy kampanii zawiera przybliżone parametry telewizyjne: GRP oraz OTS. Przykładowy, miesięczny zasięg w grupie docelowej all 15-76 to ponad 4500 GRP.

„VideoBreak sprzedawany i rozliczany jest według parametrów internetowych, jak PV, UU, capping, ale w raporcie kampanii klient otrzymuje przybliżone parametry telewizyjne: średni OTS, oszacowaną ilość GRP w grupie docelowej – wyjaśnia Daria Sóboczewska – Niezwykle ważna jest też atrakcyjna cena, konkurencyjna zarówno wobec innych form reklamowych wideo w Sieci, jak też względem spotów TV.

Cena za 1000 emisji waha się od 15 do 25 złotych RC (w zależności od cappingu) Uwzględnia pełną usługę – od konwersji materiału, przez jego hostowanie, po emisję i raport.

Reklama emitowana jest w całym portalu, z wyłączeniem Strony Głównej, Poczty, WPtv oraz platformy ToSieWytnie.pl.

http://reklama.wp.pl

http://reklama.wp.pl/get,38,VideoBreak-alternatywa-dla-TV,wiadomosci.html

źródło/autor: Wirtualna Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu