TradeDoubler powiększa swój zespół

W związku z ciągłym rozwojem firmy TradeDoubler Polska, od nowego roku, wewnątrz firmy zostały wprowadzone zmiany personalne. Do działu Client Service, dołączyły trzy nowe osoby – Monika Łuszczewska, Marcin Łukaszewicz oraz Izabela Falkowska.

Monika Łuszczewska objęła stanowisko Account Managera i odpowiada za bieżącą współpracę z klientami z branży finansowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako Senior Account Executive w agencji United Titans zajmując się planowaniem i realizacją kampanii internetowych typu display

i SEM. Pracowała m.in. dla takich klientów jak Expander, Gigabyte, PZWL, Investors TFI. Pierwsze kroki w branży stawiała w MGA Metro Group, gdzie była odpowiedzialna za outdoor sieci handlowych: Real, M1, Makro,Praktiker.

Marcin Łukaszewicz objął stanowisko Account Managera w dziale eCommerce i będzie odpowiedzialny za bieżącą realizację działań w programach afiliacyjnych. W branży internetowej pracuje od 2006 roku – początkowo w sieci reklamowej Ad.net S.A., gdzie obsługiwał klientów agencyjnych, a następnie w agencji performance marketingu Cube Group S.A.

Izabela Falkowska rozpoczęła pracę w TradeDoublerze w sierpniu 2009 roku, a od kwietnia bieżącego roku awansowała i wzmocni dział eCommerce jako Account Executive. Iza swoje doświadczenie zdobywała w firmie Philips Lighting Poland S.A. w dziale sprzedaży i trade marketingu, a także w agencji reklamowej Creative Media.

źródło/autor: TradeDoubler

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu