Supertanio.pl – super produkty w super cenie

MURATOR S.A. uruchomił nowy projekt e-commerce, serwis sprzedaży okazjonalnej – supertanio.pl. Jego koncepcja opiera się na sprzedaży produktów dobrej jakości, w bardzo atrakcyjnej, okazyjnej cenie, zdecydowanie niższej od ceny rynkowej. Asortyment oferowany w supertanio.pl, starannie dobierany pod kątem odbiorców – czytelników „Super Expressu” i tzw. łowców okazji, jest zawsze związany z sezonowym wydarzeniem, np. Pierwszą Komunią Świętą, majowym weekendem, grillowaniem i zmienia się w cyklu 7 dni. Produkty sprzedawane w danym tygodniu w supertanio.pl są prezentowane i polecane w ukazującym się w soboty dodatku do „Super Expressu” – „Super Poradniku”, w serwisie SE.pl oraz na łamach głównych wydań „Super Expressu”, od wtorku do piątku. Uruchomienie nowego projektu wspiera promocja w telewizjach POLSAT, TVN, w radiu ESKA i serwisach internetowych MURATOR S.A.

Osoby, które chcą dokonać zakupu produktu wybranego w supertanio.pl, mogą to zrobić za pośrednictwem strony www, sms’a lub telefonicznie poprzez infolinię. Zakupy są bezpieczne i wygodne – płatności dokonuje się za pobraniem, a produkt, który jest dostarczany do domu można zwrócić.

Uruchamianie w swoich serwisach internetowych pierwszych działalności e-commerce, m.in. afiliacji z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży produktów online, MURATOR S.A. rozpoczął pod koniec ubiegłego roku. W lutym 2010 roku otworzył pierwszy branżowy pasaż internetowy – zakupy.wymarzonyogrod.pl, będący platformą sprzedaży produktów ogrodowych, a następnie zakupy.muratordom.pl umożliwiający porównanie i zakup produktów z branży budowlano-wnętrzarskiej. W tym roku planuje wdrożenie kilku kolejnych, dużych projektów związanych z handlem w sieci.

źródło/autor: MURATOR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu