Stopklatka.pl wyróżniona przez magazyn PRESS

Spółka, która jeszcze w drugim kwartale 2010 roku planuje przeprowadzenie oferty prywatnej oraz debiut na NewConnect, została uznana przez dziennikarzy najlepszym serwisem filmowym i drugim najlepszym portalem kulturalnym.

Ranking najlepszych stron kulturalnych przygotował miesięcznik „Press” – najważniejszy polski magazyn o rynku mediów i reklamy, organizujący między innymi słynne konkursy dziennikarskie: Grand Press i Grand Press Foto.

„Mamy nadzieję, że przyszli inwestorzy obdarzą nas takim samym zaufaniem jak dziennikarze” mówi Adam Bortnik, Prezes Zarządu Stopklatka S.A. „Planujemy zwiększyć przychody z reklamy poprzez rozbudowę funkcjonalności społecznościowych serwisu, a także rozszerzenie działalności o nowe obszary tematyczne związane z kulturą i rozrywką. W drugiej kolejności zamierzamy także wprowadzić nowe usługi w obszarze e-commerce, związane ze sprzedażą biletów kinowych przez Internet” dodaje Adam Bortnik.

„Stopklatka S.A. to nośny temat: stale rosnąca liczba użytkowników, na koncie nagrody, a w zanadrzu dobrze opracowana strategia. Debiut spółki na NewConnect będzie pierwszym, ale nie ostatnim jej krokiem na rynku kapitałowym” komentuje Marcin Duszyński, Prezes Zarządu Capital One Advisers, Autoryzowanego Doradcy Stopklatka S.A.

źródło/autor: Stopklatka.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu