Stań do walki o Roland Garros – konkurs DIALOGu i Eurosportu

Wygraj bilety w loży VIPów, leć do Paryża – to hasła rozpoczynającego się właśnie konkursu, którego organizatorami są: DIALOG, operator telewizji cyfrowej DIALOGmedia i kanał Eurosport. Wystarczy w jak najciekawszy sposób odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego warto oglądać kanały Eurosport w DIALOGmedia”, aby wraz z osobą towarzyszącą z perspektywy kortu Suzanne Lenglen w Paryżu podziwiać zmagania światowej czołówki tenisa.

W konkursie udział wziąć może każdy fan tenisa. Nagrodą główną jest wyjazd na Turniej Tenisowy Roland Garros dla 2 osób i bilety w loży VIP. Bilet obejmuje wstęp na wszystkie mecze na korcie Suzanne Lenglen w dniu 24 maja 2010 r., jak również na wszystkie korty boczne, przelot Warszawa – Paryż – Warszawa i 2 noclegi. Organizatorzy przygotowali ponadto wiele cennych nagród rzeczowych, w tym torby Roland Garros i pakiet upominków od Eurosport.

Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać za pośrednictwem specjalnej strony: www.dialog.pl/eurosport Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

– To prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców – podkreśla odpowiedzialna za organizację konkursu Agnieszka Guździoł-Kida, menedżer produktu DIALOGmedia. – Bilety, które można wygrać w konkursie DIALOGu i Eurosport są bardziej wartościowe niż bilet na sam finał Roland Garros. Tego typu zaproszeń nie można kupić w regularnej sprzedaży – są one dystrybuowane wyłącznie partnerom francuskiej federacji tenisa. Są to miejsca dosłownie przy samym korcie – dodaje.

Wsparcie marketingowe konkursu to kampania e-marketingowa kierująca na stronę konkursu oraz bannery i plansze na kanale informacyjnym dla widzów telewizji cyfrowej DIALOGmedia.

Konkurs trwa do 10 maja 2010 r. Dodatkowe informacje zawiera regulamin konkursu dostępny na stronach: www.dialog.pl i www.dialog.pl/eurosport

Roland Garros (French Open) – międzynarodowe mistrzostwa Francji w tenisie to jeden z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema. Kort Suzanne Lenglen jest drugim co do wielkości kortem w parku Roland Garros. W pierwszym tygodniu turnieju są na nim rozgrywane pojedynki tej samej rangi, co na centralnym korcie Philippe Chatrier.

źródło/autor: DIALOG

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu