Słupsk komunikuje się z inwestorami w sieci

Supermedia Interactive uruchomiła portal dla Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Słupsku. Serwis został opracowany w ramach projektu „Inwestuj w Słupsku”, realizowanego przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej.

Podstawowym zadaniem serwisu jest upowszechnienie informacji na temat możliwości inwestowania na terenie Słupska. Nowa strona pozwala na pełną prezentację działalności Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Słupsku i wzmocnienie jego wizerunku. Portal zawiera informacje przydatne zarówno dla inwestorów prowadzących już działalność jak i dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. W dziale Przewodnik inwestora znajduje się wiele praktycznych porad dotyczących tego, jak założyć własną działalność gospodarczą, uzyskać koncesję, zezwolenie czy zrealizować inwestycję w Słupsku. Do dyspozycji użytkowników serwisu oddana jest również baza przetargów oraz uporządkowany według branż katalog firm i instytucji działających w Słupsku. W portalu nie zabrakło także informacji o korzyściach związanych z inwestowaniem na terenie Słupska.

„Według informacji uzyskanej od pracowników Urzędu Miejskiego w Słupsku, badania ankietowe przeprowadzone na zlecenie Urzedu wykazały, że właśnie portal jest najbardziej porządanym, efektywnym i przejrzystym narzędziem komunikacji z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami” – powiedziała Dagna Mikołajczak-Maśnicka, kierownik projektu „Inwestuj w Słupsku”

W serwisie duży nacisk położono na wysoką użyteczność, dzięki czemu pozwala on na szybkie, intuicyjne i precyzyjne dotarcie do informacji interesujących użytkownika. Serwis dostępny jest w wersji polskiej i angielskiej. Został opracowany w oparciu o system zarządzania treścią – Content Manager 3.0. Strona jest dostępna pod adresem www.coislupsk.pl.

Projekt został pozyskany przez SMI w wyniku złożenia najkorzystniejszej oferty w odpowiedzi na zapytanie ofertowe klienta. Program „Inwestuj w Słupsku” realizowany jest przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP na lata 2007-2013.

źródło/autor: SUPERMEDIA Interactive

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu