Rozgryź Apple z Zaradni.pl

Portal Zaradni.pl wznowił konkurs, w którym do wygrania są: kamera cyfrowa, produkty firmy Apple oraz akcesoria do iPhone’a.

Konkurs, który rozpoczął się 10 kwietnia 2010 r. i został zawieszony na okres żałoby narodowej, potrwa o tydzień dłużej niż pierwotnie planowano, czyli do dnia 2 maja 2010 r. Jego celem jest stworzenie poradnika na temat produktów firmy Apple oraz wyłonienie pięciu najlepszych porad, których autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Warunkiem udziału w konkursie jest stworzenie praktycznej porady związanej z użytkowaniem sprzętu, oprogramowania, aplikacji lub gadżetów firmy Apple oraz opublikowanie jej na stronach serwisu pod adresem http://www.zaradni.pl. Porady mogą być zamieszczane w serwisie zarówno w formie tekstowej, jak również klipu wideo.

Organizatorem konkursu „Rozgryź Apple z Zaradni.pl!” jest serwis Zaradni.pl (http://www.zaradni.pl), zaś partnerem i sponsorem nagród w konkursie jest sklep internetowy Alezakupy.pl (http://www.alezakupy.pl), będący autoryzowanym resellerem produktów firmy Apple w Polsce.

Łączna wartość nagród w konkursie „Rozgryź Apple z Zaradni.pl!” wynosi 1100 zł.

Nagrodami w konkursie są:

  • za zajęcie I miejsca – kamera cyfrowa Sanyo VPC-CG10 w kolorze czarnym,
  • za zajęcie II miejsca – iPod Shuffle 2 GB w kolorze czarnym,
  • za zajęcie III miejsca – iPod Shuffle 2 GB w kolorze czarnym,
  • za zajęcie IV miejsca – SwitchEasy Reptile – etui dla iPhone w kolorze czarnym,
  • za zajęcie V miejsca – SwitchEasy Reptile – etui dla iPhone w kolorze białym

Regulamin konkursu można znaleźć pod adresem http://www.zaradni.pl/konkursy.

Najlepsze porady w konkursie wyłoni niezależne jury, w skład którego wejdą niezależni eksperci, blogerzy oraz osoby znane w środowisku fanów marki Apple. W sumie jury wyłoni pięć najlepszych porad, które zostaną nagrodzone.

Poszczególne etapy konkursu można śledzić na portalach mikroblogowych Blip.pl i Flaker.pl pod adresami http://zaradni.blip.pl oraz http://flaker.pl/Zaradni-pl. W obu serwisach internauci mogą zapoznać się z nowymi poradami konkursowymi, wynikami obrad jury, itp.

Liczba artykułów opublikowanych przez pojedynczego uczestnika konkursu nie ma żadnego znaczenia – eksperci nagrodzą bowiem porady praktyczne i zredagowane w sposób najbardziej przystępny. – Warto jest jednak zwiększyć swoje szanse w konkursie poprzez opublikowanie w serwisie większej liczby porad – podpowiadają pomysłodawcy konkursu.

Z otrzymanych w czasie trwania konkursu artykułów stworzony zostanie kompleksowy poradnik dotyczący produktów firmy Apple. – W ten sposób powstanie kompendium porad przydatnych dla osób korzystających z produktów marki Apple, które będzie rozwijane także w przyszłości – mówi Marcin Krejza, właściciel serwisu internetowego Zaradni.pl.

Zaradni.pl to internetowe kompendium praktycznej wiedzy na każdy temat. Serwis jest w dużym stopniu tworzony przez jego użytkowników, którzy publikują przydatne porady w formie tekstowej (często wspomaganej zdjęciami) lub w postaci filmu wideo.

Zaradni.pl to pierwszy w Polsce portal internetowy typu „Fair Play”, którego twórcy dzielą się zyskami z reklam ze wszystkimi autorami opublikowanych w serwisie treści. Portal otrzymał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Więcej informacji pod adresem:

http://www.zaradni.pl/konkursy

źródło/autor: zaradni.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu