Roadshow Rośnij z Apple wystartował

22 kwietnia wystartował Roadshow dla resellerów z cyklu „Rośnij z Apple”. W krakowskim spotkaniu wzięło kilkadziesiąt osób, zainteresowanych rozwiązaniami, produktami oraz zasadami współpracy w ramach sprzedaży oferty Apple oraz marek komplementarnych. W planie jest pięć kolejnych spotkań, kolejne już we wtorek w Poznaniu.

– Za nami pierwszy sukces Roadshow. Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom krakowskiego spotkania, jak również polecić wszystkim zainteresowanym nadchodzące eventy w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Są one szansą nie tylko na zdobycie cennych informacji z zakresu partnerstwa z Apple, ale też na nawiązanie kontaktów, m.in. z regionalnymi menedżerami ds. sprzedaży – mówi Piotr Żelakiewicz, Pro Sales Manager z iSource S.A.

Sala była wypełniona po brzegi. Resellerzy różnych film, w tym kadra zarządzająca sieci sklepów komputerowych oraz firm handlowo – usługowych, głównie z regionu Małopolski, przybyli, aby poznać możliwości, jakie daje im współpraca z iSource i oferowanie produktów marki Apple wraz z całym szeregiem marek partnerskich. Mimo, że z założenia event miał charakter prezentacji, zmienił się w dyskusję, w której udział brali niemal wszyscy uczestnicy.

– Podczas spotkań przedstawiamy resellerom propozycję współpracy z nami, prezentując im wsparcie, jakie udzielamy Partnerom na każdym etapie procesu sprzedaży – od atrakcyjnej oferty biznesowej, poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie działań marketingowych, aż po logistykę i obsługę serwisową. Tegoroczny cykl imprez to doskonała lekcja know-how dla każdego resellera – mówi Dariusz Grądek, Prezes Zarządu iSource SA.

Roadshow służy lepszemu zrozumieniu oczekiwań potencjalnych Klientów z różnych rynków, w tym m.in branży edukacyjnej, audio-video, DTP i innych oraz zaznajomieniu się z procesem autoryzacji resellerów Apple.

Zapraszamy na nadchodzące spotkania:

 • 27 kwietnia, Poznań
  hotel Mercure
  ul. Roosevelta 20
 • 29 kwietnia, Wrocław
  hotel Mercure Panorama
  pl. Dominikański 1
 • 5 maja, Gdańsk
  hotel Mercure Hevelius
  ul. Jana Heweliusza 22
 • 11 maja, Katowice
  hotel Angelo
  ul. Sokolska 24
 • 13 maja, Warszawa
  hotel Holiday Inn
  ul. Złota 48/54

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na spotkania oraz agenda roadshow znajdują się pod adresem: www.isource.pl/rosnijzapple.

W razie pytań skontaktuj się z nami:
strona WWW: www.isource.pl/rosnijzapple
telefon: 22 550 86 00 wew. 131
adres email: rosnijzapple@isource.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu