Pszczółka Supermulti poleca dla każdego dziecka pełną dawkę witamin z Multi-tabs® Junior

Suplement diety Multi-tabs® 1-10 z oferty firmy Ferrosan zmienił nazwę na Multi-tabs® Junior. Patronatem produktu jest wesoła pszczółka SuperMulti.

Pszczółka SuperMulti radzi

Specjalny skład Multi-tabs® Junior został opracowany na podstawie licznych badań wskazujących, że najczęstsze niedobory witaminowo-mineralne u dzieci dotyczą: żelaza, wapnia, cynku, jodu i selenu. Powodem tego jest często fakt, że ciężko jest namówić maluchy do jedzenia „zdrowych” rzeczy, które są bogate w niezbędne witaminy i minerały. Pszczółka Supermulti ma rozwiązanie – wszystkie powyższe składniki odżywcze wchodzą w skład Multi-tabs® Junior. Multi-tabs® Junior to suplement diety stworzony specjalnie po to aby zapobiegać niedoborom witaminowo-mineralnym u dzieci. Zawiera kompletny skład najważniejszych 13 witamin i 8 minerałów. W tym m.in extra dawka wapnia -aż 200 mg oraz witamina D i żelazo. Wystarczy jedna tabletka dziennie, zawierająca pełną dawka witamin i minerałów w ilościach dostosowanych do potrzeb młodego organizmu. A co najważniejsze junior ma pyszny, uwielbiany przez dzieci truskawkowo-malinowy smak!

Pszczółka SuperMulti przestrzega

Młody organizm potrzebuje witamin i minerałów, żeby się prawidłowo rozwijać. Pozwala to na uniknięcie wielu chorób a także wspomaga wzrost organizmu dziecka. Jednym z takich niezbędnych składników jest żelazo, którego brak może prowadzić u dzieci do anemii. Anemii zapobiega również odpowiednia dawka kwasu foliowego. Wśród dzieci jest bardzo niskie spożycie żelaza i witaminy D, która zapobiega krzywicy i wpływa na rozwój zdrowych kości. Dla rosnącego organizmu niezwykle ważne jest też wapno wzmacniające kości. Dlatego właśnie Multi-tabs® Junior ma ekstra dużą dawkę wapnia, witaminę D oraz żelazo i kwas foliowy a także wszystkie niezbędne dla prawidłowego rozwoju psychofizycznego dziecka mikroelementy: jod, selen, cynk i chrom.

Pszczółka SuperMulti i bezpieczeństwo

Multi-tabs Junior to bezpieczny suplement diety , który nie zawiera środków konserwujących, sztucznych barwników ani cukru, glutenu ani laktozy. Dlatego jest bezpieczny dla chorych na cukrzycę i nie tolerujących glutenu oraz/lub mleka. Produkty Multi-tabs® tworzone są zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi i w oparciu o międzynarodowe badania kliniczne, profesjonalną wiedzę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie. W skład każdego produktu z rodziny Multi-tabs® wchodzi zestaw najważniejszych witamin i minerałów zapewniając kompleksową dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny.

Pszczółka SuperMulti zaprasza do zabawy!

Zapraszam do klubu SuperMulti na stronie www.multi-tabs.pl. Znajdziecie tutaj dużo gier i zabaw, a także przepisy pozwalające w prosty sposób przygotować zdrowe dania. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu