Program „VIP – Najlepsze Okna i Drzwi” rusza po raz trzeci

Rusza trzecia edycja Programu „VIP – Najlepsze Okna i Drzwi”– autorskiej inicjatywy portalu Infookno.pl. Celem inicjatywy jest dostarczenie klientom indywidualnym wiedzy pozwalającej podjąć optymalną decyzję dotyczącą zakupu okien i drzwi.

W przeciwieństwie do innych tego typu inicjatyw udział w programie jest otwarty dla wszystkich producentów. Warunkiem jest, aby zgłaszane produkty dostępne były w powszechnej sprzedaży i produkowane były seryjnie. Równie ważne jest posiadanie odpowiednich certyfikatów i wyników badań.

Ponieważ na rynku działa wiele firm, które mają zarówno potencjał jak i wiedzę niezbędną do produkcji okien i drzwi najwyższej jakości, chcemy aby program VIP pozwolił im się wyróżnić na podstawie obiektywnych kryteriów ¬- mówi Sylweriusz Dmochowski, prezes Infookno.pl

W przypadku VIP stolarki wyróżnienia przyznawane są w z góry określonych kategoriach, dzięki czemu uzyskiwana jest gwarancja, że zwyciężyli rzeczywiście ci producenci, których produkty charakteryzują się określonymi cechami. Nad przyznawanymi nagrodami czuwa kapituła, w skład której wchodzą niezależni eksperci i fachowcy rynku stolarki otworowej.

Do udziału w programie zachęcamy wszystkich producentów, którzy mają nie mają wątpliwości co do jakości swoich wyrobów i chcieliby ją potwierdzić i zestawić z innymi. Co więcej, nie trzeba być olbrzymim producentem, żeby wziąć udział w Programie, wystarczy mieć po prostu dobry produkt. – dodaje Sylweriusz Dmochowski.

Wyniki kolejnych edycji Programu są dostępne w portalu infookno.pl w postaci katalogu firm „VIP – Najlepsi Producenci”, którego budowa została współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Więcej informacji na temat programu można uzyskać na stronie www.infookno.pl

źródło/autor: infookno.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu