Po raz drugi Finlandia® Grapefruit Fusion zdobywa podwójny złoty medal na światowym konkursie alkoholi w San Francisco

Podczas tegorocznego światowego konkursu alkoholi w San Francisco 13-14 marca 2010, Finlandia® Grapefruit Fusion została jednomyślnie wybrana przez jurorów i otrzymała podwójny złoty medal w kategorii wódek smakowych. To już drugi podwójny złoty medal zdobyty przez Finlandia® Grapefruit Fusion – najwyższe wyróżnienie przyznawane w danej kategorii w tym prestiżowym konkursie.

“Jesteśmy niezwykle dumni z podwójnego złotego medalu w tak wysoko pozycjonowanej kategorii” – powiedziała Maureen Brekka, dyrektor zarządzający Finlandia® Vodka. “To prawdziwy honor zdobyć to wyróżnienie jednomyślną decyzją jury. Wierzę, że medal dla Finlandia® Grapefruit Fusion stanowi potwierdzenie jej jakości i naturalnego smaku.”

Oprócz entuzjastycznych ocen, Finlandia® Grapefruit Fusion okazała się jedyną wódką smakową na naturalnych składnikach, która znalazła się w pierwszej piątce ponad 85 gatunków wódek w Ultimate Spirits Challenge, który odbył się w Nowym Jorku na początku marca.

“Finlandia® Grapefruit Fusion charakteryzuje sie smakiem i aromatem, którego naprawdę poszukują konsumenci” – powiedział Paul Tuell, amerykański dyrektor marki Finlandia.

Bazująca na trwałym dziedzictwie, produkowana z czystych naturalnych składników, Finlandia® Vodka jest obecnie piątą, największą marką wódki premium na świecie i staje się światowym liderem w kategorii wódek sprzedając ponad 3 miliony skrzynek rocznie. Przekonaj się sam, dlaczego Finlandia® Vodka jest naprawdę najlepszą wódką na świecie (World’s Finest VodkaTM).

źródło/autor: Liberty Group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu