Piknikowa odsłona Bake Rolls

Uwaga, głośno chrupią! Nowe bekonowe 7 Days Bake Rolls to niezbędnik na każdym wiosennym pikniku.

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią możliwość piknikowania. W koszu nie może zabraknąć koca, napojów, ale także małej przekąski po dłuższym spacerze czy jeździe na rowerze. Bake Rollsy o smaku bekonu to idealny towarzysz wiosennych wycieczek na łono natury, a spotkania z rodziną czy znajomymi to dobry moment na wspólne chrupanie.

Polacy coraz bardziej przekonują się do aktywności na świeżym powietrzu. Nie trzeba jednak pokonywać wielkich odległości, by miło spędzić czas: piknik można zorganizować w miejskim parku czy w ogrodzie. Wystarczy zabrać ze sobą koc i koszyk z przekąskami – na przykład paczką Bake Rollsów. W wielu krajach Europy weekendowy wypoczynek na trawie stał się już rytuałem, w którym uczestniczą najbliżsi. W Polsce pikniki to nadal pewna nowość. Warto jednak rozwijać i wdrażać ten zwyczaj – przebywania na łonie natury nigdy za wiele.

Bake Rolls to chrupiąca piknikowa przekąska. Kółeczka chlebowe mogą być uzupełnieniem do deski serów czy wędlin, a nawet dodatkiem do sałatek i zup. Wszystko zależy od naszych upodobań. Oprócz nowych, bekonowych, mamy do wyboru Bake Rollsy o smakach czosnku i pizzy.

Opakowanie Bake Rollsów jest na tyle poręczne, że zmieści się do każdej torby, a tym bardziej do piknikowego kosza. Chlebowe chrupki są idealne, by podzielić się nimi z bliskimi. Na imprezie, w czasie szkolnej przerwy czy w pracy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu