Nowa witryna internetowa Centrum Handlowego Blue City

W dniu 9 kwietnia br. stołeczne Centrum Handlowe Blue City uruchomiło dla Klientów nową, interaktywną witrynę www, na której w nowoczesny sposób zaprezentowane zostały najważniejsze informacje dotyczące galerii. Uruchomienie www.bluecity.pl jest jednym z etapów nowej strategii marketingowej realizowanej przez Centrum. Oprócz posegregowanego wykazu sklepów i zakładów usługowych, na stronie zawarte są informacje o kluczowych wydarzeniach odbywających się na terenie Blue City; znajduje się nowoczesna, trójwymiarowa mapa obiektu zawierająca szczegółowe rozmieszczenie sklepów, oraz możliwość zapisania się do bazy odbiorców mailingu.

Aby ułatwić odwiedzającym nawigację po stronie, wszystkie salony oferujące produkty lub usługi na terenie Blue City, zostały podzielone na sześć głównych kategorii (Moda, Kulinaria, Dla Domu, Dziecko, Rozrywka i Usługi), a w ich ramach na kilkanaście mniejszych. Umożliwia to użytkownikom zapoznanie się z dokładną lokalizacją interesującego sklepu na terenie obiektu oraz szczegółowym opisem.

Dolny pasek nawigacyjny oferuje szybki dostęp do aktualnej listy promocji oraz nowoczesnej mapy 3D wszystkich poziomów galerii. Znajduje się tam również odnośnik do krótkiego formularza, po wypełnieniu którego Klienci mogą otrzymywać bezpłatny newsletter informujący o nowych promocjach, wydarzeniach i rabatach.

Dział Biznes skierowany jest głównie do przedsiębiorstw zainteresowanych wynajmem powierzchni na terenie centrum handlowego, lub części biurowej – Blue Office. Znajdują się tam m.in. informacje dotyczące warunków współpracy, kontakty do osób zajmujących się leasingiem oraz obszerna prezentacja Blue Office wykonana w technologii flash.

Strona została przygotowana w taki sposób, aby przedstawić potencjalnym Klientom nasze centrum handlowe w sposób przejrzysty i przystępny – mówi Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City. Jednocześnie, idąc wraz z duchem czasu zdecydowaliśmy się zastosować nowe technologie, dzięki którym odwiedzający mają m.in. możliwość obejrzenia Blue City z perspektywy 3D – dodaje Sajnóg.

Oficjalna premiera strony http://www.bluecity.pl miała miejsce w piątek, 9 kwietnia b.r. Niebawem, planowane są kolejne aktualizacje, dodające nowe funkcjonalności do witryny. Już teraz z poziomu strony można na przykład zostać fanem CH Blue City na Facebooku, czy poznać ofertę znajdującego się na terenie obiektu lunaparku Inca Play.

źródło/autor: Blue City PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu