Netizens|Peppermint dla Impact Productions

Agencja Netizens|Peppermint stworzyła serwis wizerunkowy domu produkcyjnego Impact Productions – www.impact-productions.tv.

Agencja Netizens |Peppermint odpowiadała za kreację oraz wykonanie serwisu.

Założeniem strony było oddanie charakteru pracy domu produkcyjnego, dlatego poza tradycyjnym opisem firmy, aktualnościami, portfolio i galerią w samej części kreacyjnej serwisu wykorzystano elementy video. Pokazują one pracę filmowców „od kuchni” – czyli to czego nie widzimy oglądając gotowe produkcje. Na stronie występują zatem operatorzy, reżyserzy, oświetleniowcy, asystenci i aktorzy w zaaranżowanych specjalnie, animoowanych sceneriach.

Realizacją materiału według scenariusza Netizens|Peppermint zajęło się, oczywiście, Impact Productions. Do zadań agencji należał montaż i obróbka video.

Aby nadać serwisowi jeszcze więcej indywidualnego charakteru występują na niej sami pracownicy domu produkcyjnego Impact Produtions.

Impact Pruductions to kompleksowy, niezależny dom produkcyjny w obrębie jednej z najdynamiczniejszych rozwijających się grup telewizyjnych w Europie – MTV Networks Polska. W ramach swoich działań zajmuje się produkcją telewizyjną i multimedialną, oferując swoje usługi zarówno w regionie Emerging Markets, jak i klientom zewnętrznym.

źródło/autor: Netizens

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu