Najlepsi z najlepszych – razem

Specjaliści od dalekich podróży, szefowie firm i amatorzy przygody – połączyli siły, aby stworzyć jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na polskim rynku aktywnego wypoczynku. Off-road, survival, quady, wycieczki po Polsce i na inne kontynenty – z nimi wszystko jest możliwe.

Czterech mężczyzn zafascynowanych podróżami i sprawdzaniem swojej wytrzymałości w różnych warunkach postanowiło połączyć siły, aby stworzyć najbogatszą ofertę na polskim rynku turystyki. Sławomir Kosz – właściciel agencji Event 4×4, Mariusz Reweda – doświadczony podróżnik i przewodnik, Michał Synowiec – właściciel firmy Globtroter 4×4 i Arkadiusz Pawełek – żeglarz i podróżnik, znany przede wszystkim z zamiłowania do działań survivalowych.

Dzięki konsolidacji usług powstanie najbogatsza oferta turystyczna w Polsce – każdy klient może spełnić swoje marzenia podróżnicze, nie ważne, czy śnią mu się Himalaje, czy piaski Sahary. – Cieszę się, że udało mi się namówić do współpracy tak wielkie indywidualności. Każdy z nas specjalizuje się w czymś innym, ale wszyscy stawiamy przygodę na pierwszym miejscu – mówi Sławomir Kosz. Klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę i przygotowanie do wyjazdu, ale też spotkają ludzi podzielających pasję do pokonywania własnych słabości i poznawania świata.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu