MAKRO Cash & Carry w pierwszym kwartale 2010 r. przeszkoliło bezpłatnie prawie 1000 przedsiębiorców z całej Polski

W pierwszym kwartale 2010 r. firma MAKRO Cash & Carry w ramach ogólnopolskiego projektu szkoleniowego „Idealny Biznes” przeszkoliła łącznie 958 właścicieli i pracowników sklepów detalicznych oraz lokali gastronomicznych z całej Polski.

W styczniu br. MAKRO Cash & Carry uruchomiło projekt szkoleniowy “Idealny Biznes” – ogólnopolski cykl bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych. W trakcie pierwszych trzech miesięcy szkoleń przeprowadzono ich łącznie 60 – przeszkolono w sumie 958 przedsiębiorców z całej Polski. Warsztaty szkoleniowe skierowane są głównie do sektora HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie) oraz przedsiębiorców handlu detalicznego.

W ramach modułów szkoleniowych skierowanych do przedsiębiorców z grupy HoReCa, przeprowadzono w sumie 32 szkolenia, w trakcie których przeszkolono prawie 560 osób. Najwięcej, bo aż 8, przeprowadzono szkoleń dla baristów, w których łącznie wzięły udział 72 osoby. Dużą popularnością cieszyło się również szkolenie „Profesjonalny serwis kelnerski” (6 szkoleń), w którym przeszkolono do tej pory 161 osób.

Dla grupy Traders – właścicieli sklepów handlu detalicznego, w I kwartale br. zorganizowano, łącznie 28 szkoleń, w których wzięło udział 398 osób.

W okresie kwiecień – sierpień, są planowane kolejne szkolenia z cyklu „Idealny Biznes” m.in.

  • Reklamacja i trudny klient,
  • Profesjonalna dekoracja i nakrywanie stołu,
  • Skuteczny marketing lokalu gastronomicznego,
  • Ochrona sklepu.

Więcej informacji o najbliższych szkoleniach znajduje się na stronie www.szkolenia.makro.pl. Na stronie dostępne są również wszelkie szczegółowe informacje na temat projektu oraz formularz zgłoszeniowy, który powinna wypełnić osoba zainteresowana udziałem w szkoleniach. Informacji udzielają również konsultanci MAKRO.

źródło/autor: MAKRO Cash & Carry

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu