FreecoNet dla organizacji pożytku publicznego

FreecoNet SA ruszył z akcją wspierającą instytucje charytatywne i inne organizacje działające na rzecz dobra publicznego. Wiodący operator telefonii internetowej w Polsce udziela im 50 proc. stałej zniżki na zaawansowane usługi telekomunikacyjne. Firma rozpoczyna tym samym działania z zakresu CSR – Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.Od 16 kwietnia br. wszystkie firmy zarejestrowane na platformie, które działają na rzecz pożytku publicznego, otrzymają 50 proc. upustu na usługi FreecoNet. Zniżka obejmuje zarówno opłaty stałe, numery telefonów, jak i zaawansowane usługi dodane, które mogą szczególnie wspomóc codzienną działalność organizacji. Operator chce nowym przedsięwzięciem wesprzeć projekty prospołeczne, integracyjne, charytatywne i ekologiczne, realizowane przez firmy w ramach tzw. działań pożytku publicznego.

„Zaawansowane usługi dodane, jak Wirtualny Fax, system powitań czy Call Center, nie tylko mogą znacznie ułatwić prace organizacji, ale także pomóc kreować ich profesjonalny wizerunek oraz budować zaufanie społeczne – co jest kluczowym elementem dla działalności inicjatyw dobra publicznego. Korzyści dla organizacji, które dopiero dołączą do FreecoNet, to także atrakcyjny cennik połączeń telefonicznych. Operatorzy telefonii internetowej w porównaniu z tradycyjnymi, oferują dużo niższe stawki, które zaczynają się już od 2 groszy za minutę połączenia, z naliczaniem sekundowym” – wyjaśnia Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Instytucja chcąca skorzystać z oferty musi jedynie wysłać do FreecoNet odpowiednie zgłoszenie, zgodnie z instrukcją umieszczoną na stronie firmy.

Więcej informacji na www.freeconet.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu