Dysk zewnętrzny TRANSCEND w eleganckim wydaniu

TRANSCEND przedstawia 2,5-calowy dysk zewnętrzny StoreJet 25C o pojemności 640GB. Zaspokoi on potrzeby użytkowników wymagających nie tylko dużej pojemności i niezawodności działania, ale także estetów, dla których równie ważny jak parametry techniczne jest wygląd urządzenia.

Przedni panel wykonany z polerowanego chromu oraz skórzane etui świadczą, że StoreJet 25C został zaprojektowany głównie z myślą o ludziach biznesu i kobietach ceniących elegancję. Wyjątkowy design urządzenia potwierdza przyznana mu nagroda RedDot Design Award.

Nie zapomniano także, że właściciele tego dysku często podróżują, czego dowodem jest jego duża pojemność – 640GB. Pozwala ona na przechowywanie sporej ilości dokumentów, zdjęć, plików muzycznych i wideo. Ponadto urządzenie jest bardzo wygodne w transporcie – ze względu na swe kompaktowe wymiary zmieści się w kieszeni marynarki lub przegródce kobiecej torebki. Przed uszkodzeniami w czasie podróży chroni go nie tylko pokrowiec, ale przede wszystkim charakterystyczna antypoślizgowa i amortyzująca drgania tylnia część obudowy.

Funkcjonalność dysku StoreJet 25C dodatkowo zwiększa darmowe oprogramowanie StoreJet™ elite. Pomaga ono zarządzać danymi, umożliwiając między innymi kompresję i backup plików. Dysk został także wyposażony w diodę LED, wskazującą na działanie urządzenia oraz trwający transfer danych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu