Alior Bank stawia na kredyty hipoteczne

Alior Bank sukcesywnie uatrakcyjnia ofertę kredytów hipotecznych. Od początku roku zostały znacznie obniżone marże kredytowe, a w ostatnich dniach Alior Bank umożliwił swoim Klientom kredytowanie nawet do 120% wartości nieruchomości!

Modyfikując ofertę kredytów hipotecznych Alior Bank skupił się na najważniejszych z punktu widzenia Klienta parametrach, takich jak dostępność kredytu i cena. Wprowadzając możliwość finansowania do 120% wartości nieruchomości, zarówno w złotych, jak i w innych walutach, bank zaoferował Klientom rozwiązanie polegające na możliwości kredytowania nie tylko zakupu samej nieruchomości, ale również wydatków związanych z jej remontem bądź wykończeniem. Alior Bank jest obecnie jedynym bankiem, który posiada tak korzystną ofertę.

Alior Bank dwukrotnie obniżył marże, zarówno przy kredytach w PLN, jak i przy kredytach indeksowanych walutą, gdzie obniżka sięgnęła do 2 p.p. Dla Klienta oznacza to zmniejszenie raty kredytowej nawet o 100 zł (dla kredytu w wysokości 300 tys. zł na okres 30 lat, bez wkładu własnego). Jednocześnie w przypadku skorzystania z pakietu ubezpieczeń, Klienci zapewniają sobie konkurencyjną marżę na poziomie 1,5 p.p. w PLN i 2,1 p.p. w EUR oraz prowizję 0%.

Nowe, atrakcyjniejsze warunki cenowe, najwyższy dostępny poziom wskaźnika LTV – 120% oraz najdłuższy okres kredytowania – 50 lat, stawiają obecnie ofertę Alior Banku w czołówce na rynku finansowania nieruchomości.

Poprzez elastyczne dostosowywanie się do oczekiwań Klientów i tworzenie konkurencyjnej oferty,

Alior Bank dąży do osiągnięcia pozycji banku pierwszego wyboru wśród Klientów ubiegających się o kredyty hipoteczne.

Więcej szczegółów na temat oferty kredytów hipotecznych w Alior Banku można znaleźć na stronie: http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/kredyty_i_pozyczki

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu