„HUNTING CHALLENGE” ze strzelbą myśliwską – realistyczny symulator polowania przeznaczony na konsolę Wii

IQ Publishing, dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży grę „HUNTING CHALLENGE” w zestawie z kontrolerem w postaci strzelby myśliwskiej. Producentem zestawu jest lider na rynku akcesoriów do konsol – firma BigBen Interactive.

Innowacyjna gra „Hunting Challenge” jest realistycznym symulatorem polowania opracowanym przy ścisłej współpracy z Fédération Regionale des Chasseurs des Pays de la Loire (francuskim kołem łowieckim z regionu Loire).

Do gry dołączono imitację strzelby myśliwskiej, która staje się kontrolerem do gry, gdy w odpowiednio zaprojektowanych miejscach zostaną umieszczone Nunchuk i Wiimote (sprzedawane osobno). Gracz może poczuć się jak na prawdziwym polowaniu, przemierzając z bronią w ręce lasy, równiny oraz moczary, w poszukiwaniu zwierzyny.

W grze, tak jak podczas prawdziwego polowania, należy zachować odpowiednią odległość od zwierzyny, ciszę, wziąć pod uwagę panujące warunki atmosferyczne, kierunek wiatru, a przede wszystkim przestrzegać obowiązującego w danym sezonie prawa łowieckiego.

Gra posiada także elementy edukacyjne, gdyż gracz przemieszczając się przez urozmaicone krajobrazy, poznaje różne gatunki zwierząt i dowiaduje się, na które można polować, a które są ściśle lub okresowo pod ochroną.

Najważniejsze cechy:

  • pierwszy symulator polowania przeznaczony na konsolę Wii
  • 18 zróżnicowanych terenów łowieckich
  • 11 gatunków zwierząt
  • wierne oddanie realiów panujących na prawdziwym polowaniu
  • elementy edukacyjne w grze
  • imitacja strzelby myśliwskiej w zestawie

Cena detaliczna gry „Hunting Challenge” ze strzelbą myśliwską wynosi 259,90 złotych.

Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.

źródło/autor: IQ Publishing

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu