Klub fitness Pure Health and Fitness ruszy w RENOMIE

Firma Centrum Development&Investments, właściciel domu handlowego RENOMA, podpisała umowę z siecią klubów fitness Pure Health and Fitness. Już niedługo w RENOMIE na poziomie -1 ruszy klub Pure, który zajmie ponad 1700 mkw. powierzchni i zaoferuje szeroki zakres usług poprawiających kondycję fizyczną i urodę.

Pure to najszybciej rozwijająca się i odnosząca największe sukcesy sieć klubów fitness w Polsce. Kluby lokują się w najbardziej prestiżowych miejscach oraz posiadają najlepszy na rynku sprzęt, urządzenia i obiekty. Oferują szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio: bieżnie, orbitreki, rowerki, stepery i inne, ale także m. in. dostęp do wielofunkcyjnego sprzętu siłowego, przeznaczonego do wszechstronnego treningu podstawowych grup mięśni.

Pure szczyci się jakością i różnorodnością zajęć, włączając w to jogę, pilates czy aerobik przez Boot Camp, ring bokserski, trening obwodowy i spinning, a kończąc na zajęciach tanecznych. Atutem klubu jest zespół doskonale przygotowanych instruktorów i trenerów osobistych.

Klub Pure będzie czynny w godzinach otwarcia domu handlowego RENOMA: od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 do 21.00, a w niedzielę – od 10.00 do 20.00.

źródło/autor: PR time

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu