DCB na ogólnopolskich targach Securex 2010

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów – weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX. Podczas targów, zwiedzający będą mogli zapoznać się z rewolucyjnym produktem – profesjonalną lampę kasjerską DeCoBa, która gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji gotówkowych. Tylko podczas imprezy, Klienci będą mogli nabyć prezentowany asortyment w atrakcyjnej cenie hurtowej. Targi odbędą się w dniach 26 – 29 kwietnia 2010 w Poznaniu.

Na stoisku spółki DCB uczestnicy targów będą mogli również uzyskać praktyczne porady ekspertów z zakresu rozpoznawania i ochrony przed fałszywymi banknotami. Ekspozycja firmy DCB dostępna będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14, w pawilonie 8 przy stoisku nr 63.

Lampa kasjerska DeCoBa 1085 to profesjonalne urządzenie do testowania autentyczności banknotów oraz papierów wartościowych. Obecnie jest to jedyna lampa, do której nie wkładamy pieniędzy, ale oglądamy je w refleksyjnym świetle białym urządzenia. Cecha ta decyduje o niezawodności produktu.

„Tegoroczne targi SECUREX to jedno z ważniejszych wydarzeń w harmonogramie imprez branżowych naszej spółki. Udział w tego typu przedsięwzięciu to doskonała okazja do zaprezentowania naszej oferty szerokiemu gronu kontrahentów działających w branży zabezpieczeń. Proponowane przez nas innowacyjne rozwiązanie w zakresie weryfikacji autentyczności banknotów przydatne jest w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki lampie kasjerskiej DeCoBa, każda firma może być pewna, że przeprowadzane transakcje gotówkowe przebiegają prawidłowo” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

W marcu 2010 spółka DCB uczestniczyła w Targach Wyposażenia i Usług dla Handlu RetailShow. Zaprezentowana lampa kasjerska DeCoBa 1085 wyróżniona została „Innowacją Handlu 2010” dla najciekawszego produktu wystawionego podczas imprezy.

źródło/autor: Orchidea PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu