Becker i Avatar – kolejny etap współpracy

W związku z premierą filmu Avatar na DVD, producenci urządzeń nawigacyjnych marki Becker i dystrybutor filmu w Polsce ponownie wspólnie promują zaawansowane rozwiązania graficzne na obu rynkach. Wspólna kampania w mediach została dodatkowo wzmocniona połączoną akcją Avatara i PND marki Becker z AutoMapą w sieci Vobis.

Początek akcji jest planowany na 22 kwietnia w dniu premiery filmu Avatar na DVD. Dystrybutor i producenci zaplanowali wiele działań w mediach, m. in. konkursy w Radiu Zet, na Newsweek.pl oraz w stacjach telewizyjnych 4Fun TV, VIVA i MTV. Równocześnie w sieci sklepów Vobis rozpocznie się promocja urządzenia Becker Traffic Assist Z102 z AutoMapą i filmem Avatar.

Becker Traffic Assist Z102 wyróżnia się na rynku nawigacji zaawansowaną grafiką (w tym 3D terenu) oraz eleganckim wykończeniem. Tak jak i inne modele, Z102 jest sterowany poprzez ekran dotykowy 4,3 cala oraz czerwony przycisk Beckera, który zyskał już miano kultowego.

Kolejnym wyróżnikiem jest szybkość działania, za którą cenione są wszystkie urządzenia tej marki. Urządzenie zawdzięcza ją wyjątkowo czułemu odbiornikowi GPS SIRF III InstantFixII i oprogramowaniu umożliwiającemu równoczesne obliczanie czterech różnych tras dojazdu (szybkiej, krótkiej, optymalnej lub łatwej) Becker Traffic Assist Z102 już na starcie oblicza przewidywany czas jazdy, a następnie aktualizuje go na bieżąco.

Urządzenie zostało wyposażone w najnowszą wersję pełnych map 41 krajów Europy dostarczanych przez firmę Navteq. Nie zabrakło w nich bazy specjalnych miejsc docelowych m. in. lotnisk, szpitali, warsztatów samochodowych i stadionów. Istnieje również możliwość wyznaczenia trasy z pominięciem dróg nieutwardzonych, płatnych, autostrad, promów lub zawracania.

źródło/autor: PR & Marketing Manager Eastern Europe

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu