30 tys. euro od FEN na SECUREX

Podczas rozpoczynających się 26 kwietnia br. targów SECUREX 2010, Konsorcjum FEN zaprezentuje najnowsze rozwiązania do monitoringu IP. Dla swoich partnerów handlowych dystrybutor przygotował specjalną ofertę. Czekają na nich vouchery o łącznej wartości 30 tys. euro, do wykorzystania przy zamówieniach na produkty ACTi.

Konsorcjum FEN po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX – najważniejszym spotkaniu branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. W tym roku dystrybutor dodatkowo przygotował dla swoich partnerów handlowych specjalną promocję. Każdy z nich, odwiedzając stoisko FEN, otrzyma voucher o wartości 50 euro. Można go wykorzystać przy zamówieniach na produkty ACTi.

Ekspozycja Konsorcjum FEN, podzielona na trzy moduły, będzie dowodziła, że nowoczesne systemy dozorujące to coś znacznie więcej niż proste rejestrowanie obrazu. Pierwszoplanową rolę będą grały zaawansowane rozwiązania do inteligentnej analizy obrazu firmy March Networks. Oprogramowanie March VideoSphere Analytics ostrzega o nietypowych sytuacjach i potencjalnych zagrożeniach, pozwala na zaawansowany monitoring ruchu i analizę zachowań tłumu, m.in.: detekcję twarzy, ochronę wyznaczonego obszaru, wykrycie nielegalnej aktywności, liczenie ludzi, monitoring przepływu ruchu, wykrycie pozostawionych obiektów czy monitorowanie długości kolejki np. przy kasach. Pojawiające się alerty mogą zostać automatycznie wysłane do upoważnionych użytkowników.

Druga część ekspozycji będzie poświęcona kamerom wysokiej rozdzielczości. Zaprezentowane zostaną najnowsze modele z oferty March Networks i ACTi. Uczestnicy targów będą mogli przekonać się, jak skuteczne mogą być megapikselowe kamery sieciowe, które niezwykle precyzyjnie odwzorowują monitorowany obszar. Warto zapoznać się także z możliwościami wydajnego kodeka H.264, który umożliwia lepszą kompresję strumienia danych bez utraty jakości obrazu oraz nadmiernego obciążania pasma.

W ostatnim module zostaną przedstawione najnowsze rozwiązania do rejestracji obrazu z kamer. Sieciowe rejestratory reprezentowane będą przez produkty ONAP i KOUKAAM. Wszyscy zainteresowani będą mogli znaleźć urządzenia dedykowane do monitoringu w małej firmie, jak i rozbudowane systemy zdolne obsłużyć duże i rozproszone instalacje.
Pawilon Konsorcjum FEN będzie dostępny dla uczestników targów w hali nr 7A stoisko 13. Więcej informacji na temat specjalnej oferty voucherów na produkty ACTi można znaleźć na stronie www.fen.pl/voucher.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu