„Avatar” zawojował Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 i sklep DVDMax.pl uruchomiły ofertę specjalną! Klienci, którzy dokonają zakupu filmu „Avatar” za pośrednictwem strony www.dvdmax.pl, nie muszą czekać kilku dni na odbiór. Produkty będą dostępne w wybranym paczkomacie nawet w ciągu 60 minut od złożenia zamówienia. W ramach promocji przesyłka zostanie doręczona zupełnie za darmo!

To jedyna taka oferta w Polsce. Dzięki usłudze Paczkomaty 24/7 zakupy dokonane wirtualnie dostępne są od ręki – bez czekania i zbędnych formalności. Od 23 kwietnia 2010 roku klienci sklepu DVDMax.pl będą mogli bez dodatkowych kosztów odebrać z paczkomatu film „Avatar” na Blu-Ray i DVD. Produkty z oferty specjalnej już czekają!

„To absolutnie unikatowa oferta na polskim rynku e-commerce. Po raz pierwszy klienci sklepów internetowych mogą odbierać swoje przesyłki już chwilę po ich zakupie. Dzięki współpracy z serwisem DVDMax.pl stwarzamy nowe możliwości i rozwijamy sektor handlu internetowego łamiąc kolejne bariery – w tym największą, czyli zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę. Zachęcamy kolejne sklepy internetowe do wspólnych projektów – Paczkomaty 24/7 są otwarte na innowacje” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost Nowoczesna Poczta.

Wystarczy wejść na www.dvdmax.pl i wybrać z listy paczkomat w najdogodniejszej lokalizacji. Następnie należy zamówić telefoniczne lub za pośrednictwem www.dvdmax.pl z oferty specjalnej film „Avatar” na Blu-Ray lub DVD. Dostępność produktu zostanie potwierdzona przez pracownika sklepu internetowego. Po dokonaniu płatności klient otrzymuje z e-mail z kodem odbioru, który upoważnia do otwarcia skrytki paczkomatu. Wszystko bez czekania i dodatkowych kosztów przesyłki!

W ramach oferty specjalnej „Avatar” na Blu-Ray i DVD już teraz jest dostępny w paczkomatach na terenie całej Polski. Szczegóły promocji dostępne na www.dvdmax.pl oraz www.paczkomaty.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu