Interaktywne mapy Targeo za darmo na każdej stronie WWW

Nie wiesz jak ułatwić klientom znalezienie twojego sklepu? Chciałbyś mieć na swoim blogu mapkę pokazującą gdzie znajduje się klub, który odkryłeś? Dzięki Kreatorowi Map Targeo umieszczenie najwyższej jakości mapy na własnej stronie WWW jest teraz dostępne dla każdego i proste jak nigdy!

Udostępniona pod adresem http://www.targeo.pl/kreator usługa Kreator Map Targeo umożliwia łatwe umieszczanie interaktywnych map zarówno na prywatnych, jak i firmowych stronach WWW. Cały proces zawiera się w czterech prostych krokach i nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych, czyniąc wstawienie zaawansowanej, dynamicznej mapy równie łatwym, co wstawienie na stronę filmu z YouTube.

Kreator Map Targeo otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości. Nowatorskim rozwiązaniem jest mapka w dymku, którą można wstawić nawet tam, gdzie, jak by się wydawało, nie ma na to miejsca – na przykład w krótkiej informacji o firmie lub na liście wielu lokalizacji czy adresów. Mapka interaktywna, pozwalająca dowolnie przybliżać i przesuwać pokazywany obszar to rozwiązanie, dzięki któremu klienci z łatwością znajdą sklep czy inne miejsce w szerszym kontekście miasta. Dzięki kreatorowi banalnie proste staje się też uzupełnienie aukcji Allegro o precyzyjną mapę pozwalającą w prosty sposób pokazać miejce odbioru licytowanego przedmiotu. Dla użytkowników chcących ułatwić klientom dojazd do swojej siedziby, ogromną pomocą będzie aktualizowana na bieżąco mapka natężenia ruchu drogowego w wybranym rejonie – na pierwszy rzut oka widać, czy jadąc załatwić sprawę nie utkniesz w korku!

– Od wielu lat z technologii Targeo korzystają programiści, integrując nasze mapy z własnymi aplikacjami i serwisami www. Kreator powstał po to, by nawet bez wiedzy programistycznej, można było szybko i łatwo umieścić mapki Targeo na własnej stronie i korzystać przy tym z zaawansowanych funkcji takich jak Targeo Traffic Live – mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo Sp. z o.o., operatora serwisu Targeo.pl.

Twórcy Targeo pamiętali, że każda strona internetowa jest inna. Tworząc mapkę do wstawienia na witrynę, użytkownik może wybrać jej rozmiar, grubość i kolor ramki oraz wygląd znacznika wskazującego wybrany punkt.

Dzięki kreatorowi, niezwykle dokładną mapę Targeo z numeracją i obrysami budynków można teraz umieścić zarówno na prywatnej, jak i firmowej stronie WWW bez wysiłku i, co równie ważne, bez opłat.

Materiały graficzne oraz materiały do druku w wysokiej rozdzielczości dostępne są pod adresem http://www.targeo.pl/press.

źródło/autor: Indigo Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu