Centrum Klima zaprasza do Poznania na Targi Instalacje 2010

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas największych w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowych Targów Instalacyjnych „Instalacje 2010”, skierowanych do sektora instalacyjnego. Tegoroczna edycja jest pierwszą w historii, podczas której Centrum Klima będzie prezentowała swoje stoisko wraz z firmą Spiro International, niekwestionowanym liderem w produkcji maszyn dla segmentu wentylacyjno-klimatyzacyjnego.

Targi „Instalacje 2010” odbędą się w dniach 26 – 29 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ul. Głogowskiej 14. Ekspozycja Centrum Klima i Spiro International będzie dostępna na stoisku nr 140 (pawilon 3).

Przedstawiciele i eksperci Centrum Klima i Spiro International będą prezentowali maszyny, ofertę produktową, ale także służyli poradą w zakresie produkcji i instalacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wspólne stoisko to zwieńczenie współpracy obu firm. W 2009 roku Centrum Klima została wyróżniona wśród innych podmiotów z całego świata przez firmę Spiro International i uzyskała status oficjalnego dystrybutora maszyn blacharskich tej firmy.

Tegoroczne targi „Instalacje 2010” odbędą się po raz siódmy, a zwyczajowo odbywają się w cyklu dwuletnim. Ich ostatnia edycja w 2008 roku zgromadziła blisko 550 wystawców z 21 państw. Wśród prezentowanych produktów było ponad 250 nowości rynkowych, z których wiele można było zobaczyć po raz pierwszy właśnie w Poznaniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu