Top 10 telefonów komórkowych w Vobis w marcu

1. Nokia 1661 Black

Nokia 1661 to klasyczny telefon fińskiego producenta – praktyczny, niezawodny i prosty w obsłudze. Duży wyświetlacz o rozmiarach 128 x 160 pikseli z maksymalnym wyświetleniem 65 000 kolorów powoduje, iż obraz jest wyjątkowo przejrzysty. Wbudowane radio FM umożliwia słuchanie ulubionych stacji radiowych. Urządzenie posiada bardzo pojemną książkę telefoniczną oraz mówiący budzik, do którego jest przyporządkowany osobny klawisz skrótu.

2. LG GD510 Hopper Silver EDGE

LG GD510 jest najmniejszym 3 calowym, dotykowy telefon na świecie z możliwością ładowania baterii energią słoneczną. Telefon został wyposażony w ekran o rozdzielczości 240 x 400, 40MB wbudowanej pamięci, aparat 3Mpix z autofocusem, 3G, wejście na kartę MicroSD oraz odtwarzacz audio/wideo. Dodatkowo producent dodał ładowarkę, która posiada alarm sygnalizujący pełne naładowanie telefonu komórkowego, co pozwala zaoszczędzić zużywaną energię.

3. HTC HD2 Leo HSPA GPS

HTC HD2 to telefon z ekranem dotykowym, systemem Windows oraz z procesorem 1 Ghz, który pozwala na błyskawiczne i sprawne przetwarzanie informacji. HTC HD2 posiada duży i czytelny wyświetlacz 4,3″, dzięki któremu pisanie za pomocą klawiatury dotykowej jest o wiele szybsze i wydajniejsze. Dodatkowo w bardzo łatwy sposób możemy przeglądać, zmniejszać lub powiększać zdjęcia, dokumenty PDF oraz pliki Microsoft Office. Telefon posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak mail, kalendarz, komunikator czy przeglądarka. HTC HD2 wyposażony jest w modem 3G i oraz WiFi, dzięki czemu może służyć jako punkt dostępowy do Internetu dla komputerów i innych urządzeń.

4. Nokia 7020 Graphite EDGE

2,2” kolorowy wyświetlacz telefonu, prezentuje aktualne informacje dotyczące połączeń i wiadomości. Wyposażony jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 MPix, odtwarzacz audio oraz radio FM z RDS. Bateria pozwala na 550 godzin czuwania oraz prawie 5 godzin rozmów. Dodatkowo producent dołączył do telefonu stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia (WH-101).

5. Nokia 2700 Classic Black

Klasyczny telefon Nokii wyposażony w najpopularniejsze funkcje używane w komórkach. Użytkownicy mogą w pełni korzystać z aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2 MPix, odtwarzacza muzycznego oraz gniazda kart pamięci MicroSD o pojemności do 2 GB. Wszystkie zrobione zdjęcia możemy przesłać za pomocą poczty e-mail oraz polaczeniem bluetooth.

6. HTC Magic HSDPA WLAN GPS

Telefon komórkowy HTC Magic jako pierwszy z serii HTC został wyposażony w nowoczesny system Android. Smartphone posiada 3,2-calowy intuicyjny ekran dotykowy, który pozwala dowolnie przenosić, układać i organizować skróty do najczęściej używanych przez nas aplikacji, aby maksymalnie podnieść wydajność pracy z urządzeniem. Dzięki wielu funkcjom multimedialnym, ponadprzeciętnej szybkości działania oraz nowoczesnemu systemowi operacyjnemu, HTC Magic jest mobilnym centrum zarządzania informacjami, który mieści się w kieszeni.

7. Emporia Talk

Telefon Emporia Talk przeznaczony jest dla osób, które wykorzystują telefon do najprostszych czynności z nim związanych, czyli dzwonienia i pisania wiadomości tekstowych. Idealnie nadaje się zatem dla osób starszych, które nie będą miały żadnych problemów z obsługą urządzenia. Obsługa całego menu została przeniesiona na duże przyciski znajdujące się po bokach telefonu. Emporia Talk został także przystosowany do współpracy z aparatami słuchowymi, posiada też podwyższoną odporność na upadki oraz bardzo głośne dzwonki polifoniczne.

8. Nokia 1209 Silver

Nokia 1209 to jeden z najprostszych w obsłudze telefonów komórkowych dostępnych w asortymencie fińskiego producenta. Eleganckie urządzenie jest wykonane z bardzo trwałego materiału oraz wyposażone w ekran o przejrzystości ponad 65000 kolorów, na którym można wyświetlać ulubione zdjęcia lub tapety. Nokia 1209 posiada wiele klawiszy skrótowych, które ułatwią połączenie z wybraną aplikacją. Ciekawym dodatkiem jest aplikacja do śledzenia kosztów, która umożliwia kontrolę bieżących rachunków.

9. Emporia Life Plus

Model Life Plus, został zaprogramowany i zaprojektowany z myślą zarówno o użytkownikach starszych, jak i tych, którzy nie mogąc poradzić sobie z obsługą nowoczesnych telefonów. Emporia Life Plus posiada ergonomiczny kształt oraz duże, dobrze wyczuwalne klawisze, pojawiające się po rozsunięciu obudowy. Duży ekran zapewnia doskonałą czytelność w każdych warunkach. Unikalną cechą modelu Emporia Life jest klawisz skrótowy służący do połączenia alarmowego. Naciśnięcie go powoduje, że telefon automatycznie dzwoni do każdego z pięciu uprzednio zaprogramowanych numerów po pomoc.

10. Nokia N900 Black HSDPA WLAN GPS

Nokia N900 jest pierwszym smartphonem działającym w systemie Linux Maemo. Jest to możliwe dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 3,5 cala oraz wysuwanej klawiaturze “QWERTY”. W modelu N900 możemy korzystać z takich aplikacji jak: przeglądarka internetowa Mozilla, portali typu Facebook czy też programu Skype, który znajduje się w systemie i działa bez konieczności łączenia się z siecią WIFI. Dodatkowo, telefon został wyposażony w aparat fotograficzny z autofocusem oraz diodową lampą błyskową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu