redcoon świętuje 7.urodziny – wielki konkurs foto. Do wygrania wycieczka na mecz finałowy do RPA

Redcoon.com, którego oddziałem jest redcoon.pl, obchodzi swoje 7.urodziny. Klienci sklepu internetowego świetują razem z nim. Kto przyśle najlepsze urodzinowe zdjęcie, wygra podróż na mecz finałowy i półfinał Mistrzostw Świata w piłce nożnej w RPA, o łącznej wartości 15.000€.

„Baw się z nami i wygraj!” – to od dziś dewiza we wszystkich europejskich sklepach redcoon, w tym redcoon.pl. W celu uczczenia tego wyjątkowego dla firmy okresu urządza wielki konkurs fotograficzny pod hasłem: „Baw się z nami, a wyślemy Cię na mecz finałowy do RPA!” A konkretnie: Kto wrzuci na stronę konkursową http://urodziny.redcoon.pl/ w nadchodzących tygodniach najlepsze, najzabawniejsze lub najbardziej oryginalne zdjęcie, wygra 9-dniową wycieczkę dla 2 osób na Mistrzostwa Świata w RPA. Atrakcją tego wyjazdu będzie finał w Johannesburgu. Wzięcie udziału w konkursie jest bardzo proste: Kto chce się bawić z redcoon, musi się zarejestrować na stronie konkursu http://urodziny.redcoon.pl/ i dodać maksymalnie 3 zdjęcia oraz krótki tekst z urodzinowymi gratulacjami dla firmy.

Wszystkie dodane zdjęcia będą prezentowane na stronie redcoon, a klienci sklepu będą decydować, które z nich jest najlepsze. Autor zdjęcia urodzinowego, które zdobędzie największą ilość głosów, może spodziewać się atrakcyjnych nagród. Poza podróżą do RPA można wygrać również skuter Vespa w stylu redcoon, telewizor plazmowy Panasonic TH-50 PZ 800, zestaw kina domowego Sonos BU 250 oraz netbook Samsung N150. Okazuje się, że nie tylko autorzy zdjęć będą wygrywać, swoją szansę na nagrodę będą miały również osoby, które wezmą udział w głosowaniu: spośród wszystkich użytkowników, którzy zarejestrują się i zagłosują, rozlosujemy ponad 100 kolejnych nagród – wśród nich netbooki, kamerę, odtwarzacz MP3, subwoofer, słuchawki, ramki cyfrowe i wiele innych.

Główną nagrodą konkursu fotograficznego jest wycieczka do RPA na mecz roku. Ale nie tylko najbardziej pasjonujące 90 minut tego lata oraz poprzedzający je półfinał zagwarantują dreszczyk emocji. Również program wycieczki został tak zaplanowany, by zapewnić niezapomniane wrażenia. Zwycięzcę oraz jego osobę towarzyszącą czeka 9 niezapomnianych dni w bajecznej Republice Południowej Afryki, która jest tak piękna i różnorodna jak żaden inny kraj na Ziemi.

Damy Ci możliwość podziwiania zapierających dech krajobrazów, przepięknych plaż, tętniącego życiem miasta – włącznie z 4 wycieczkami, np. do Hluhluwe National Park i na Citytour przez Johannesburg, jak i poczucia luksusu w 5-gwiazdkowym hotelu. W skrócie: to będzie niezapomniane przeżycie. Łączna wartość podróży: 15.000€.

Akcja urodzinowa redcoon potrwa do 20. maja 2010. Wszystkie informacje o konkursie fotograficznym, jak zasady, możliwość dodania zdjęć i przegląd nagród znajdują się na stronie http://urodziny.redcoon.pl/.

źródło/autor: redcoon.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu