Meritum Bank rozpoczyna budowę sieci placówek partnerskich

Meritum Bank rozpoczyna tworzenie sieci placówek partnerskich. W pierwszej kolejności będzie szukać Partnerów wśród pośredników finansowych, którzy już mają produkty Banku w swojej ofercie i myślą o dalszym rozwoju współpracy. Na koniec 2009 roku oferta Meritum Banku dostępna była w ponad 6300 punktach obsługi klienta w Polsce. Do końca 2013 roku Bank planuje uruchomić 250 placówek partnerskich w dużych i średnich miastach.

Placówki partnerskie będą oznakowane logotypem Banku, dzięki czemu Partner będzie mógł korzystać z działań promocyjnych organizowanych przez Bank. Otrzyma także szerokie wsparcie ze strony Banku – poczynając od doradztwa przy wyborze lokalizacji placówki i rekrutacji personelu, aż po zapewnienie budżetu na działania promocyjno-marketingowe.

„Bazując na doświadczeniu, które posiadamy, stworzyliśmy konkurencyjne warunki, innowacyjne rozwiązania i elastyczne procedury współpracy z Partnerami. Jesteśmy przekonani, że wielu pośredników finansowych zechce współtworzyć razem z Bankiem sieć nowoczesnych placówek z szerokim wachlarzem usług, które będą atrakcyjne dla aktualnych i przyszłych klientów. Gwarantujemy jasne zasady współpracy, kompleksową opiekę doświadczonego zespołu oraz profesjonalne wsparcie merytoryczne pracowników Banku” – mówi Jacek Biskup, Dyrektor Departamentu Zarządzania Siecią Partnerską Meritum Banku.

Partnerzy Meritum Banku będą mieli do dyspozycji szeroką ofertę produktową dla klientów, nie tylko indywidualnych, ale także biznesowych. Wśród kluczowych produktów, oferowanych klientom w placówkach partnerskich, warto wskazać kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, biznes pożyczkę, kredyt za PIT, pakiety firmowe oraz rachunki osobiste dla klientów indywidualnych. Nie można także zapomnieć o atrakcyjnej ofercie depozytowej, która plasuje się w czołówce najlepszych ofert na rynku.

Meritum Bank zaproponuje swoim Partnerom niskie koszty rozpoczęcia działalności oraz będzie umożliwiać otwarcie placówek w małych lokalach, na przykład o powierzchni 30 m2. Bank dostarczy przedsiębiorcy wszystko to, co jest niezbędne do uruchomienia placówki – m. in. system informatyczny, kompleksowe szkolenie, podręcznik oraz materiały promocyjne dotyczące Banku i jego oferty.

„Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja umożliwi wspólny rozwój, tj. rozwój Banku i firm Partnerów, oparty o jasne zasady współpracy, budujące zaufanie.” – podsumowuje Jacek Biskup.

Więcej informacji na temat placówek partnerskich Meritum Banku na stronie www.meritumbank.pl.

źródło/autor: Meritum Bank

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu