Najlepsze lokaty w Alior Banku

Alior Bank zdystansował pozostałe banki w rankingu lokat przygotowanym przez dom mediowy Macroscope OMD. Zestawienie powstało w oparciu o ankietę przeprowadzoną wśród potencjalnych klientów, którzy w ciągu ostatnich trzech miesięcy rozważali założenie depozytu w banku.

W badaniu z cyklu MacroFaq zespół Macroscope OMD zbadał, który bank zdaniem respondentów posiada obecnie najatrakcyjniejszą ofertę depozytową. Zdecydowanym zwycięzcą zestawienia został Alior Bank, który wskazało blisko 11% ankietowanych. Na dalszych miejscach znalazły się m.in. ING Bank Śląski oraz mBank.

W opinii podsumowujące wyniki badania Macroscope OMD stwierdził, że o sukcesie banku zadecydowały nie tyle wydatki marketingowe, co raczej wyróżniająca się komunikacja, pomysł na markę oraz odpowiednie pozycjonowanie. W rezultacie działania podjęte przez Alior Bank pozwoliły najskuteczniej trafić w gusta klientów.

Badanie Macroscope OMD / OMG Metrics zostało zrealizowane w dniach 8 – 15 marca na reprezentatywnej grupie 579 internautów w wieku 18 – 59 lat. Więcej informacji o badaniu: http://macrofaq.macroscope.pl/

Więcej informacji o ofercie depozytów w Alior Banku:

http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/lokaty

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu