Wiosenna edycja Programu 4 Pory Roku dla posiadaczy kart MasterCard w Nordea Bank Polska

W wiosennej odsłonie promocji użytkownicy kart płatniczych MasterCard wydanych przez bank Nordea, mogą skorzystać z ciekawych ofert proponowanych przez partnerów programu.

Do skorzystania z promocji upoważnia kupon zniżkowy, który otrzymają wybrani klienci banku drogą pocztową. Ulotkę uprawniającą do rabatu można odebrać także w oddziałach banku Nordea lub pobrać ze strony: www.program4poryroku.pl. Aby zrealizować kupon rabatowy, wystarczy do 30 czerwca, dokonać w sklepach partnerskich płatności kartą MasterCard i przekazać kupon sprzedawcy.

W obecnej edycji programu klienci Nordea, korzystający z kart MasterCard, mogą otrzymać 30% rabatu w sieci pralni chemicznych 5aSec, 10% upustu na ubezpieczenie zdrowotne medi-care w placówkach Enel-Med, 15% zniżki na pobyt w hotelach Orbis Hotels, Mercure oraz Novotel, a także zakupić w promocyjnej cenie dwa McZestawy w sieci restauracji McDonald’s.

Dodatkowo pierwsze 2000 osób, które w czasie trwania promocji skorzysta z którejkolwiek zniżki u wybranego partnera, może otrzymać płytę CD z muzyką z filmu „Alicja w Krainie Czarów”. Warunkiem otrzymania promocyjnej płyty jest wysłanie zgłoszenia zawierającego potwierdzenie transakcji.

Więcej informacji o programie na stronie: www.program4poryroku.pl/ oraz w regulaminie promocji pod adresem: http://www.program4poryroku.pl/regulations.

źródło/autor: Nordea Bank

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu