Diament Meblarstwa 2010 dla kuchni Black Red White

Nowoczesna kuchnia z linii 38th Elysee Avenue firmy Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – zdobyła główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Diament Meblarstwa 2010” w kategorii „zestaw mebli kuchennych”. Organizatorem plebiscytu od 2007 roku jest portal meble.pl. Black Red White jest laureatem każdej kolejnej edycji tego konkursu.

„Diament Meblarstwa” to znaczące wyróżnienie branżowe, którym nagradzane są najlepsze meble dostępne na polskim rynku. Zgłoszone produkty oceniane są przez grono ekspertów pod względem wzornictwa, zastosowanych materiałów oraz walorów użytkowych. Oznaczenie produktów znakiem „Diamentu Meblarstwa” stanowi potwierdzenie jakości oraz designu na najwyższym poziomie.

„Diament Meblarstwa – zdobyty przez nas już po raz trzeci – jest potwierdzeniem dobrego wzornictwa i oryginalności mebli oferowanych przez Black Red White. Przyznany tytuł jest powodem do dumy przede wszystkich dla naszych projektantów, ale też i pracowników. Jesteśmy przekonani, że produkowane przez nas meble spotykają się – poza docenieniem przez ekspertów z branży – z równie dużym uznaniem w oczach klientów” – powiedział Robert Skwarek, wiceprezes BLACK RED WHITE SA.

Kuchnia 38th ELYSEE AVENUE w kolorze ‘zieleń oliwkowa połysk’ to odważna propozycja dla osób ceniących prostotę i funkcjonalność. Ścienna zabudowa w postaci pojemnych wysokich szaf jest magazynem, w którym mieszczą się potrzebne sprzęty, wyposażenie oraz spiżarnia. Na uwagę zasługują wewnętrzne – bardzo praktyczne w użytkowaniu – szuflady Tandembox z systemem cichego domykania, umieszczone w szafach. Ich pojemność sprawia, że szafki wiszące mogą być niewielkie, pełniąc w całej kompozycji rolę głównie dekoracyjną.

Wyspę w modelu ‘zieleń oliwkowa połysk’ tworzą szafki bezuchwytowe – by je otworzyć wystarczy lekkie naciśnięcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu forma mebli jest minimalistyczna i nowoczesna, a pozbawione wystających elementów fronty stają się bezpieczne dla małych dzieci.

Jednobarwne powierzchnie na wysoki połysk czynią kuchnie bardziej przestrzenną. Odważne połączenia intensywnych tonacji z czernią bazują na modnym dziś kontraście, budując nowoczesny styl wnętrza.

Paleta dostępnych kolorów dla kuchni z grupy 38th ELYSEE AVENUE obejmuje 16 wersji kolorystycznych, z czego każda z nich może być zamówiona przez Klienta w wersji lakierowanej lub matowej.

Kuchnie Black Red White zyskały uznanie ekspertów branżowych również w dwóch poprzednich edycjach konkursu. W 2009 roku nagrodę główną przyznano spółce za nowoczesną kuchnię Savana oraz zestaw mebli gabinetowych Creatio. Dodatkowo, system modułowy Affi otrzymał wyróżnienie w kategorii mebli pokojowych. Z kolei w 2008 roku nagrodę główną zdobył zestaw „Diona Wenge i Tafla MDF 152”, natomiast rok wcześniej wyróżniono kuchnię „BRW Line”. W 2007 roku jury konkursu doceniło również meble ”Largo” w kategorii sypialnia.

źródło/autor: Black Red White