Pierwsza przychodnia Centrum Medycznego ENEL-MED w Łodzi

Centrum Medyczne ENEL-MED, jedno z największych i najdłużej działających prywatnych centrów medycznych w Polsce, już 6 kwietnia br. otworzy swój pierwszy oddział w Łodzi. Nowa placówka mieści się w centrum Manufaktura.

Kompleksowa oferta ENEL-MED dla mieszkańców Łodzi

Oddział o powierzchni blisko 1800 m2 mieści się w Manufakturze, przy ulicy Drewnowskiej 58. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 6 mln PLN.

– Ideą, jaka przyświecała mi podczas tworzenia Centrum Medycznego ENEL-MED, było zaoferowanie pacjentom takiego standardu usług jakiego sam oczekiwałem, a który trudno było znaleźć – mówi Adam Rozwadowski, założyciel i Prezes Centrum Medycznego ENEL-MED S.A. – Mimo, że od tamtego czasu minęło już 17 lat, a rynek prywatnej opieki medycznej bardzo się rozwinął, to dążenie do utrzymania najwyższej jakości obsługi pacjenta jest mi nadal bliskie. Mając długoletnią praktykę w świadczeniu usług zdrowotnych, chcemy zaoferować mieszkańcom Łodzi wysoką dostępność do naszych specjalistów oraz kompleksowe i wysokospecjalistyczne usługi, na najwyższym poziomie. Wierzę, że mieszkańcy Łodzi, tak jak wcześniej pacjenci z innych miast, docenią naszą bogatą ofertę – dodaje Adam Rozwadowski.

Placówka oferuje konsultacje medyczne z 33 dziedzin medycyny: alergologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii plastycznej, dermatologii, diabetologii, dietetyki, endokrynologii, foniatrii, gastroenterologii, ginekologii, hematologii, hepatologii, interny, kardiologii, laryngologii, medycyny pracy, medycyny rodzinnej, medycyny sportowej, nefrologii, neurologii, neurochirurgii, onkologii, okulistyki, ortopedii, psychiatrii, psychologii, proktologii, pulmonologii, reumatologii, urologii oraz leczenia bólu, profilaktyki i leczenia chorób tropikalnych.

Pacjenci będą mogli także skorzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych – od stomatologii zachowawczej i estetycznej poprzez periodontologię, endodoncję, implantologię, aż po protetykę i chirurgię.

Nowa przychodnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, pozwalający na prowadzenie wielu badań z zakresu diagnostyki obrazowej (m.in. EKG, Holter, RTG kostny i stomatologiczny, USG).

Centrum Medyczne ENEL-MED jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00 oraz w sobotę w godzinach 9.00 – 16.30.

źródło/autor: Euro RSCG Sensors

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu