Polski zasilacz awaryjny liderem wydajności w teście PC World

Polski zasilacz awaryjny EVER Sinline 800 uzyskał wyróżnienie „Najwyższa wydajność” w najnowszym teście magazynu PC World. Specjaliści uważają, że rodzimy produkt przyda się w rejonach, gdzie sieć energetyczna jest w nie najlepszej kondycji.

Najlepszy wynik zasilacza awaryjnego EVER Sinline 800 to wskazówka dla użytkowników, którzy nie tylko szukają profesjonalego zabezpieczenia sprzętu przed awariami sieci zasilającej, ale również preferują polskie produkty. Model Sinline 800 został w całości zaprojektowany przez Dział Badań i Rozwoju EVER w Swarzędzu.

Zasilacz awaryjny EVER Sinline 800, dzięki dwóm akumulatorom ładowanym w oryginalny sposób podtrzymuje napięcie przez ponad siedem minut. Autorzy testu podkreślają, że „jeszcze większym wyczynem jest odbudowanie prawie całej pojemności baterii w ciągu dwugodzinnego ładowania”. W czasie pracy bateryjnej Sinline 800 wytwarza napięcie w kształcie sinusa.

Zasilacz awaryjny EVER Sinline 800, jako jeden z trzech zasilaczy, uzyskał w teście wynik powyżej 7 punktów. Tym samym zajął 3 miejsce w całym zestawieniu wśród UPS-ów w cenie powyżej 500 zł. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta i kosztuje 719 zł.

źródło/autor: White-Magick

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu