Ogień i lód złapane w sieci

Firma Miele – producent najwyższej klasy AGD – wprowadziła do sprzedaży na polskim rynku nową linię wzorniczą urządzeń do zabudowy Fire & Ice. Wydarzeniu towarzyszy m.in. uruchomienie dedykowanego serwisu internetowego www.fireandice.pl, w całości poświęconego prezentacji tej wyjątkowej kolekcji.

Kreacja serwisu internetowego fireandice.pl przygotowana została przez Eskadrę Opcom we współpracy z rodzimym działem marketingu Miele. Klienci odnajdą na stronie wszystkie modele oferowane w kolekcji Fire & Ice, wraz ze szczegółowymi opisami ich parametrów technicznych oraz funkcji. Zaletą serwisu są również zdjęcia, które mogą stanowić inspirację dla osób szukających pomysłów na aranżację przestrzeni kuchennej.

Polska jest jednym z pierwszych krajów, w których Miele oferuje swoją najnowszą kolekcję. Urządzenia zamawiać można za pośrednictwem wybranych studiów kuchennych, a zobaczyć m.in. na specjalnej ekspozycji w warszawskim showroomie firmy.

Fronty urządzeń Fire & Ice wykonane są z najwyższej jakości materiałów, znanych przed wszystkim z pracowni jubilerskich. W przypadku Fire wykorzystano tytan i złoto, Ice kusi połączeniem chromu i aluminium. W obu wariantach dostępne są piekarniki, wyciągi, płyty indukcyjne, ekspresy do kawy, urządzenia do gotowania na parze oraz szuflady do podgrzewania naczyń i potraw.

źródło/autor: Star PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu